Obscure
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: Hororové, TPS
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11064
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Kdo se bojí, nesmí do lesa. V případě nové hry Obscure by bylo v tomto úsloví třeba udělat malou obměnu - kdo se bojí, nesmí hrát Obscure. Její příběh vypráví o skupině studentů, kteří se rozhodli začít pátrat po důvodech podivného chování na střední škole, již navštěvují. Vedlo je k tomu záhadné zmizení místního nejpopulárnějšího kluka. Studenti se ocitnou zamčeni ve školní budově, která se najednou proměňuje v hotové peklo. Cíl je jasný, ale ne jednoduchý - dohledat se pravdy a hlavně přežít! Během hry bude pořád co objevovat a s kým/čím bojovat. Vše se odehrává na jedné americké soukromé střední škole, takže místa, která navštívíte, nebudou většině z vás až tak cizí (minimálně vám budou povědomá a amerických filmů) - třídy, bufet, tělocvična, knihovna, případně školní dvůr, ale prý jen na vlastní nebezpečí. Každá zbraň, jimiž budete za tímto účelem vybaveni, má různé variace oplývající jinými vlastnostmi. Na výběr tedy budete mít různé druhy baseballových pálek, ocelových tyčí, ale i střelných a jiných zbraní, včetně některých obdařených již zmíněným zdrojem světla. Určité zbraně a předměty bude možné kombinovat. Hra je s českými titulky.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Poušip

   A te´d ještě podrobně ohodnotím:
   Grafika-85%
   Hratelnost-80%
   Nejlepší + je dobré zpracování hry,ale jestli šlape na paty sillent hillu,posoudím až až se v této hře dostanu alespoň zapůlku.Ale vsadím ruku do ohně že to bude zajímavý!Pozítří dostanu originálku této game,tak se do ní pustím...:-)
   (Jo a taky,dělám obscure dobrou vizitku už jenom proto,že tohle je můj nejoblíbenější žánr,a sem důvěřivý člověk!:-)Tak čus bus pařani!!!...)

  • Poušip

   mě...se...tahle...hra...prostě...líbí...
   ::--))

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Obscure? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu