Octopath Traveler (Switch DIGITAL)
SWITCH DIGITAL

1 499
Nákupem získáte 15 kreditů
 • 1 499 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: Nintendo StoreNintendo Store
 • Vydejte se na dobrodružství v nové ohromné RPG hře jako jeden z osmi cestovatelů, každý s vlastním původem, cestou a cílem.
  Od producentů série Bravely ze Square Enixu přichází nový svět, kde se kombinují CG a HD-2D vizuály. Vydejte se na cestu jako jeden z osmi cestovatelů, každý se svou vlastní cestou, cílem a příběhem. Kde začít? S kým se spojit? Kam jít dál? Jen vy můžete rozhodnout.
  Každý cestovatel může využít jinou schopnost, která mu pomůže dosáhnout cíle a reagovat na lidi, které potkáte. Například válečník může lidi vyzvat na duel, zatímco tanečnice může lidi okouzlit a nalákat je, aby ji následovali, třeba i do bitvy. Užijte si svobodu volby vlastní cesty. Souboje se točí okolo Boost systému - kombinace tradičního tahovéhu způsobu s moderními vylepšeními. Každý tah sbíráte BP, které pak můžete využít na zvýšení síly nebo poskytnutí podpory. Správně poznat, kdy Boostovat může být klíčem k vítězství.
  Nové RPG od mozků ze Square Enixu, které stojí třeba za sérií Bravely Vyber si z 8 rozdílých postav, každá s vlastní cestou a sleduj, kam tě příběh zavede Hudba a vizuály inspirované historickými RPG s moderními prvky Hluboký, strategický, tahový soubojový systém s inovativními prvky
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Octopath Traveler (Switch DIGITAL)!