Old School Musical (PC DIGITAL)
DIGITAL

309
Nákupem získáte 12 kreditů
 • 309 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Hudební, 2D adventura
 • Co má 50 úžasných skladeb, praštěný příběh, 32 různých kuřat se kterými můžete bojovat a zabere to místo mezi vašimi nejoblíbenějšími retro hrami? Že nevíte? No přeci Old School Musical!
  Už jste někdy hráli rytmickou hru? No, to je takhle, ale mnohem lepší! S každou poznámkou jste zodpovědní za úspěch hledání dvou hrdinů. Otočte meč a střílejte s vaší kosmickou lodí do rytmu chiptunských stop od Dubmood, Zabutom, Hello World, Yponeko and Le Plancton.
  Tib a Rob jsou hrdinové šíleného dobrodružství, které je naučí, odkud pocházejí všechny chyby v našich oblíbených hrách.
  Co o hře lidé říkají:
  „Tato hra je tak retro, že Váš monitor zaroste mechem.“ – Časopis Zahrádkář. „Tato hra je jakási divná.“ – Jirka Nepochopiljsemzadani. „To rozlišení je tak nízké, že se hned cítím o 20 let mladší“ – Chuck Norris. „Tome, přestaň hrát ty blbiny a pojď se najíst“ – Moje máma.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Old School Musical (PC DIGITAL)!