Overruled! 4-Pack
Digital

768
Nákupem získáte 8 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamTyp hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004514
 • Více postavVíce kampaní pro jednoho hráčeVíce úrovníVíce změnEditor úrovní
  Overruled! 4 za cenu 3 Friends Pack překypuje multiplayerovou dobrotou.
  Overruled je multiplayerová klikačka jako žádná jiná - hráči mění pravidla uprostřed hry a přímo tak ovlivňují dynamiku a další směřování boje.
  Vyzvěte až tři kamarády v lokálním nebo online multiplayeru na bitvu - Konečný výsledek je snadný - osoba s největším množstvím bodů vyhrává! Je to šílenství odehrávající se zatímco hodiny tikají, co dělá Overruled tak speciálním. Použijte přes 25 speciálních měnících karet a zamotejte vaším oponentům hlavy nebo naopak změňte situaci na bojišti tak, aby co nejlépe vyhovovala vašemu hernímu stylu - žádná hra není nikdy stejná!
  Nepoňoukejte vaše protivníky, protože jsou pány vašeho osudu! V jeden moment můžete hrát Deathmatch, ale jeden z vašich rivalů se může rozhodnout změnit to na Swag Bag… Nebo King of the Hill... Nebo Capture the Flag… Nebo…
  Všichni jsou mrtví? Zdvojnásobte čas do obživnutí. Sami si moc dobře nevedete? Zapněte týmy. Máte zrovna swag bag? Zdvojnásobte počet přidělovaných bodů.
  Neustále rostoucí rozmanitá plejáda of praštěných postav vám bude dělat společnost až budete se svými přáteli bojovat o vítězství a co je důležitější, právo chlubit se!
  Herní vlastnosti:
  7 úrovní9 postav7 typů hryPřes 30 rozdílných pravidla měnících karet (změňte je všechny)5 speciálních kampaní pro jednoho hráčeLokální multiplayer Online multiplayer
  Steam achievementy a žebříčkyUpravitelné před herní volby a možnost upravit si pravidla dle vašich potřebUnikátní VO pro každou postavuOST - Digitální verze soundtrackuPlánované funkce:
  Více postavVíce kampaní pro jednoho hráčeVíce úrovníVíce změnEditor úrovní
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Overruled! 4-Pack? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskypokoj
assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram