Overwatch: Origins Edition
XBOX

1 299
Nákupem získáte 26 kreditů
 • 1 299 Kč
  Není skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
Hra také dostupná pro:  XBOXSWITCHPC
 • ORIGINS EDICE OBSAHUJE
  - 5 skinů
  Blackwatch Reyes (Reaper), Strike-Commander Morrison (Soldier: 76), Overgrown Bastion, Security Chief Pharah, Slipstream Tracer

  - Overwatch obsah do ostatních her od Blizzardu
  Heroes of the Storm - Tracer Hero
  World of Warcraft - Baby Winston Pet
  StarCraft II - portréty
  Hearthstone - karetní rub
  Diablo III - Mercy Wings

  Svět potřebuje hrdiny! V multiplayerové týmové střílečce Overwatch jich proto najdete rovnou celých 21. Každého s naprosto odlišnými vlastnostmi a jiným stylem hraní. Jde o první střílečku ze zkušených vývojářských rukou společnosti Blizzard.

  Jedná se o on-line hru, která vyžaduje členství ve službě Xbox Live GOLD.  BUDOUCNOST ZA KTEROU STOJÍ BOJOVAT
  Vojáci. Vědci. Dobrodruzi. Podivnosti. V době světové krize se sešla netradiční partička hrdinů, aby opět nastolila mír ve světě zničeném válkou. Říkala si - OVERWATCH. Krizi zažehnali a pomohli opět nastolit mír. Díky tomu následovaly krásné prosperující dekády inovací, objevů a zkoumání. Po mnoha letech však vliv Overwatch klesl, až byla skupinka nakonec rozpuštěna.
  Overwatch je tedy pryč... ale svět stále potřebuje hrdiny!

  VYBERTE SI HRDINU
  Overwatch nabízí širokou paletu 21 unikátních hrdinů, od skokanů v čase, přes obrněné raketami ověšené tanky, až po transcendentní robotí mnichy. Za každého se hraje úplně jiným stylem a dokonalé ovládnutí jejich schopností je klíčové, pro stoprocentní objevení jejich potenciálu. Žádní dva hrdinové nejsou stejní.

  Overwatch: Origins Edition

  HRAJTE SVOJI ROLI
  Ať už právě kosíte nepřátele v první linii, poskytujete defenzivní kryt s vaším energetickým štítem nebo podporujete parťáky zvyšováním jejich útoku, každá schopnost je tu navržena tak, aby byla dokonalou součástí týmu. Klíčem k vítězství je naučit se všechny tyto schopnosti používat ve shodě se svými parťáky a dosáhnout tak dokonale sehraného týmu.

  TÝMOVÉ ÚKOLY
  Týmy hrdinů bojují po celé planetě. Jednou chrání tajemství mysteriózního Temple of Anubis, poté zase bezpečně eskortují EMP zařízení přes anglické Kings Row. A tím to zdaleka nekončí.

  overwatch
   
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

První týmová FPS se Blizzardu skutečně povedla. Overwatch je zábavný, kvalitně vybalancovaný a perfektně optimalizovaný. Vytknout se mu dají snad jen bugy, které trošku kazí hratelnost celku. Jestli se přes ně dokážete přenést, čeká na vás kvalitní dílo, které fanoušky žánru zabaví na desítky či dokonce stovky hodin.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Overwatch: Origins Edition!