Ovladač DualSense Bílý + EA Sports FC 24
PS5

2 299
Nákupem získáte 18 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Fotbal, Ovladač
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 57405
 • Hrajte blíž a zažijte novou éru fotbalu s balíčkem bezdrátového ovladače DualSense se hrou EA SPORTS FC 24. Buďte i nadále součástí akce na hřišti díky inovativním funkcím ovladače, jako jsou hmatová odezva, adaptivní spouště a vestavěný mikrofon. Odstartujte svoji kariéru ve hře EA SPORTS FC 24 s jedním balíčkem se vzácnými zlatými hráči a třemi neprodejnými hostováními hráčských ikon na pět zápasů Ultimate Team, potom si vyrovnejte účty s přáteli a rodinou za použití ovladače navíc v místních zápasech na konzoli PlayStation 5.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - bezdrátový ovladač DualSense
  - poukázka na plnou verzi hry EA SPORTS FC 24
  - poukázka na digitální obsah EA SPORTS FC 24 Ultimate Team
  - balíček se vzácnými zlatými hráči
  - 3 neprodejná hostování hráčských IKON na 5 zápasů Ultimate Team


  TECHNOLOGIE HYPERMOTIONV
  Technologie HyperMotionV, která stojí za dosud největším skokem v autentičnosti a realismu hratelnosti, využívá volumetrická data z více než 180 mužských a ženských zápasů v UEFA Champions League, Premier League nebo LaLize EA SPORTS k zachycení správného rytmu a plynulosti reálného fotbalu v The World’s Game.
  Ovladač DualSense Bílý + EA Sports FC 24
  HERNÍ STYLY
  Herní styly, optimalizované skutečnými daty Opta a daty z dalších zdrojů, rozlišují sportovce nad rámec jejich celkového hodnocení a přibližují schopnosti, díky nimž jsou tito hráči a hráčky výjimeční. Každý Herní styl ovlivňuje hratelnost a poskytuje hráčům/hráčkám jedinečné možnosti, které posouvají autentičnost jejich způsobu hraní na novou úroveň.
  ea sports fc 24
  VYLEPŠENÝ ENGINE
  Vylepšený engine Frostbite vás ohromí detaily v každém okamžiku zápasu ve hře EA SPORTS FC 24. Těšit se můžete na věrohodnější prezentaci od realistických hráčských modelů SAPIEN po zvlnění dresů při přechodu přes obránce.
  EA Sports FC 24 + ovladač DualSense Bílý
  ULTIMATE TEAM
  Vylepšením svých hráčů pomocí zcela nových evolucí v režimu Ultimate Team vytvořte vlastní klubové legendy. Plněním úkolů vylepšete jejich individuální dovednosti, Herní styly, celkové hodnocení a dokonce i vzhled jejich hráčských předmětů.
  bundle
  DUALSENSE
  Objevte mnohem hlubší a nesmírně pohlcující herní prožitek s novým inovativním ovladačem pro systém PS5, který nabízí hmatovou odezvu a dynamické efekty spouště. Bezdrátový ovladač DualSense obsahuje také vestavěný mikrofon a tlačítko Vytvořit, které jsou nedílnou součástí ikonické pohodlné konstrukce.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Ovladač DualSense Bílý + EA Sports FC 24? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

bloodbornebook, komiks, hernicteni
matrix, sberatelskefigurky, thematrix
silenthill2remake, silenthill2, darek
klub, klubovevyhody, slevy
worldofwarcraftart, truhlicka
sachy, sachmat