Pack 6: Vietcong 2 + Chameleon + Mortal Kombat 4
PC

1 499
Nákupem získáte 45 kreditů
Štítky: FPS
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11750
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Speciální cenově zvýhodněný pack tří her. Běžná cena her samostatně je 1997 Kč. Nabídka je kusově a časově omezená.

  Pack 6 obsahuje:

  Vietcong 2 (kompletně v češtině):

  Příběh hry začíná v lednu 1968, kdy Jižní Vietnam podporovaný Američany oslavuje blížící se konec dobře se vyvíjející války a příchod tamního Nového roku. Při popíjení šampaňského však ještě nikdo z důstojníků netuší, že se situace brzy radikálně přiostří kvůli intenzivnímu útoku ze strany Severního Vietnamu (tzv. Tet ofenziva trvající do konce února). Hra tedy bude mapovat události příštích týdnů ve městě Hue a jeho okolí, které nabízí dostatečný prostor pro vytvoření variabilních misí v džungli, řídce obydleném předměstí, ulicích, vodních kanálech nebo starodávném císařském paláci. Vietcong 2 bude vedle americké kampaně obsahovat ještě druhou kampaň hratelnou za příslušníka Vietcongu, který bojuje hlavně proti jednotkám Jižního Vietnamu. Tyto mise, které nebudou ihned přístupné, začnou šest měsíců před zahájením Tet ofenzivy, kterou také skončí. Multiplayer má podporovat až 64 hráčů a novinkou se ve Vietcongu 2 stanou ovladatelná vozidla. Na výběr budete mít z více herních tříd, které mají být lépe vybalancované než minule. Poslední zmínka se týká zbraní, kterých ve hře naleznete přes 50, tedy téměř veškerou výzbroj používanou během války ve Vietnamu. Zmiňme tři kousky - umístitelný kulomet M2 Caliber .50, RPG-7 raketomet a puška (trombón) jinak sloužící k lovení slonů.

  Chameleon (české titulky):
  Chameleon je hra viděná v third-person perspektivě, s možností přepnout se do first-person pohledu. Z Mafie si vypůjčila silný příběh (+ i upravený LS3D engine), z Hitmana zase stealth prvky, hratelnost a námět (práce pro teroristu). Ve hře vás dále čeká např. nahrávání tajných rozhovorů mikrofonem na dálku, sledování kamerou či otevírání dveří paklíčem.

  Game4U - Mortal Kombat 4 (český manuál):
  Před tisíci lety v bitvě s bohem jménem Shinnok zanikla celá civilizace. Aby byly všechny říše zbaveny Shinnokovy hrozby, byla rozpoutána válka, která na celá staletí uvrhla Zemi do temnoty a zahnala Shinnoka na místo zvané Podsvětí. Nyní se Shinnokovi podařilo uniknout ze svého vězení a válka vypukla znovu...

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Martin Schovanec

   s4m.fish3r: jsou to samozrejme vsechno originalky, je to normalni kusove omezeny vyprodej.

  • s4m.fish3r

   nie je v tom nejaky hacik?su vsetko originalne obaly ? sa mi to nejak nezda:D

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Pack 6: Vietcong 2 + Chameleon + Mortal Kombat 4!

Sledujte nás na instagramu