PAC-MAN Championship Edition DX+ All You Can Eat Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

219
Nákupem získáte 3 kredity
 • 219 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Arkáda, Logické, Nenáročná
 • Pekelně rychlá arkáda: Prosvištěte bludišti z neonů a dosáhněte maximální rychlosti, abyste překonali nejvyšší skóre.Široká nabídka bludišť: 7 bludišť s unikátním půdorysem, speciální nastavení, vlastnosti dělají z každého specifickou výzvu.Tuny intenzivních zkoušek: 5 různých herních režimů, každý s vlastní sadou výzev pro všechna bludiště.Váš vlastní zážitek z Pac-mana: Nastavte si obtížnost, hudbu a vzhled postav i bludišť, abyste si vytvořili vaši oblíbenou podobu Pac-manaJedná se o dodatky a je nutné vlastnit základní hru PAC-MAN Championship DX+.
  Balíček DLC All You Can Eat obsahuje:
  Pac-Man Championship Edition DX+: Mountain CoursePac-Man Championship Edition DX+: Big Eater CoursePac-Man Championship Edition DX+: Championship III & Highway II CoursesPac-Man Championship Edition DX+: Dig Dug SkinPac-Man Championship Edition DX+: Rally-X SkinPac-Man Championship Edition DX+: Pac is Back SkinPac-Man Championship Edition DX+: Pac Steps BGMPac-Man Championship Edition DX+: Reentrance BGMPřipravte se na hltání zástupů duchů a zběsilou akci v PAC-MAN® CE-DX+! Cenami ověnčená požírací hra debutuje na Steamu s větším množstvím obsahu a vylepšeným uživatelským rozhraním, abyste mohli srovnávat vaše skóre s přáteli! Probuďte duchy, vytvořte z nich co nejdelší řetěz a pak je co nejrychleji sežerte, abyste překonali nejvyšší skóre! Vždycky myslete na to, jak se pomocí vlastních schopností dostanete pryč, jinak si budete muset vytvořit únikovou cestu vašimi bombami!
  Vlastnosti online režimu:
  Dohrajte hru: Sledujte váš postup a odemkněte si všechny herní medaile dohráním všech bludišť v těch nejnáročnějších podmínkách.Intenzivní rivalita: Překonejte všechny žebříčky a vyzvěte všechny vaše přátele přímo přes sociální média.Hlavní vlastnosti:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí PAC-MAN Championship Edition DX+ All You Can Eat Edition (PC DIGITAL)!