PAC-MAN Championship Edition DX+ (PC) DIGITAL
DIGITAL

249
Nákupem získáte 3 kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Arkáda, Logické
 • Připravte se na hltání zástupů duchů a zběsilou akci v PAC-MAN® CE-DX+! Cenami ověnčená požírací hra debutuje na Steamu s větším množstvím obsahu a vylepšeným uživatelským rozhraním, abyste mohli srovnávat vaše skóre s přáteli! Probuďte duchy, vytvořte z nich co nejdelší řetěz a pak je co nejrychleji sežerte, abyste překonali nejvyšší skóre! Vždycky myslete na to, jak se pomocí vlastních schopností dostanete pryč, jinak si budete muset vytvořit únikovou cestu vašimi bombami!

  Vlastnosti online režimu:

  Dohrajte hru: Sledujte váš postup a odemkněte si všechny herní medaile dohráním všech bludišť v těch nejnáročnějších podmínkách. Intenzivní rivalita: Překonejte všechny žebříčky a vyzvěte všechny vaše přátele přímo přes sociální média.

  Hlavní vlastnosti:

  Pekelně rychlá arkáda: Prosvištěte bludišti z neonů a dosáhněte maximální rychlosti, abyste překonali nejvyšší skóre. Široká nabídka bludišť: 7 bludišť s unikátním půdorysem, speciální nastavení, vlastnosti dělají z každého specifickou výzvu. Tuny intenzivních zkoušek: 5 různých herních režimů, každý s vlastní sadou výzev pro všechna bludiště. Váš vlastní zážitek z Pac-mana: Nastavte si obtížnost, hudbu a vzhled postav i bludišť, abyste si vytvořili vaši oblíbenou podobu Pac-mana

  PAC-MANTM Championship Edition DX+&© 2013 NAMCO BANDAI Games Inc.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí PAC-MAN Championship Edition DX+ (PC) DIGITAL!