Informace k fungování Xzone

Informace průběžně aktualizujeme. Naposledy 24.3. 17:00

Eshop funguje bez omezení

Všechny zásilky odesíláme v běžném termínu. Doporučujeme zvolit dopravce Českou poštu nebo PPL.

Výdejní síť Zásilkoven funguje, nebojte na zavřenou pobočku si zboží neobjednáte. U Zásilkoven není aktuálně možné platit na dobírku. Děkujeme za pochopení.

Prodejny

Naše Xzone prodejny nyní fungují v omezeném režimu pouze jako výdejny on-line objednávek. Rádi vám objednávku předáme u dveří prodejny.

Dbejte prosím hygienické bezpečnosti. Obsluhujeme pouze zákazníky s rouškou nebo šátkem. Naši prodavači jsou proškolení a používají ochranné pomůcky.

Pondělí - Pátek 9:00 - 12:00, 13:00 - 19:00
Sobota - Zavřeno
Dočasně uzavřena
Pondělí - Pátek 9:00 - 12:00, 13:00 - 18:00
Sobota - Zavřeno
Pondělí - Pátek 9:00 - 13:00, 14:00 - 18:00
Sobota - Zavřeno
Pondělí - Pátek 9:00 - 11:00, 14:00 - 16:00

Platba předem na prodejně

V ramci vyšší bezpečnosti jsme nově zavedli možnost zaplatit předem objednávky pro osobní odběr. Platí to pro nové i stávající objednávky. Platbu provedete v detailu objednávky v zákaznické sekci.

Stejně tak můžete v zákaznické sekci zpětně zaplatit objednávky na dobírku. Cena objednávky bude automaticky snížena o cenu dobírku.

Změna doručení objednávky

Pokud chcete vaši objednávku pro osobní odběr změnit na doručení dopravcem, napište nám číslo objednávky na xzone@xzone.cz a postaráme se o to. Poprosíme jen o chvilku strpení.

Reklamace

Z bezpečnostních důvodů přijímáme zboží k reklamaci nebo vrácení pouze poštou. Do odvolání nelze zboží reklamovat a vracet na prodejnách.

Výkup bazarových her

S ohledem na bezpečí našich zákazníků i personálu dočasně pozastavujeme výkup bazarových her na prodejnách.

Digitální produkty

V nabídce u nás najdete stovky her, u kterých nemusíte čekat na dodání. Klíč ke stažení vám obratem pošleme na email. Najdete u nás také předplatné kupóny pro PlayStation nebo Xbox.

Děkujeme za pochopení a všem přejeme hodně sil! Užijte si volné chvíle u své oblíbené hry ♥️