Jak správně zarámovat vinylovou desku?
Gramofonové desky mohou být úžasná dekorace v interiéru domácnosti.

5.2.2024
Vinylové desky v posledních letech zažívají obrovskou renesanci. Ukazuje se, že i v době streamování a hltání digitálního obsahu se lidí nechtějí spokojit jen s jedničkami a nulami. Tradiční analogové médium má v našich srdcích stále místo. Ať už je pro pouštění hudby z vinylové desky váš nedělní rituál nebo je sbíráte pouze na parádu, my vám teď ukážeme, jak z nich tu opravdovou parádu udělat!Na vinylech není úžasný jen jejich analogový zvuk a to, že vám z nich hudbu nikdo nesmaže jako na YouTube. Díky velkému formátu gramofonové desky totiž obzvláště vyniknou nádherné obaly s artworky, vytvořené často přímo pro desku. Žádné maličké Blu-ray nebo CD krabičky, kde sotva přečtete seznam skladeb. Tyhle krásné obrazy přímo vybízí k pověšení na zeď. Vezměte tak váš oblíbený soundtrack a udělejte si z něj luxusní dekoraci.

JAK POVĚSIT VINYL NA ZEĎ?

  1. Stačí si pořídit náš rám na vinylové desky. Díky elegantnímu černému rámečku se hodí do každé domácnosti a skvěle ladí s jakýmkoliv motivem obalu.

  2. Do rámu vložte oblíbený vinyl, překryjte zadní deskou a zahněte kovové pacičky.    ! Rám se hodí primárně na obaly obsahující jednu, maximálně dvě desky.
  3. Najděte parádní místo na stěně a je to!Už víte jakou desku si pověsíte na zeď?
Máte oblíbený film nebo hru, kterým by to na stěně slušelo?
Mrkněte na naši nabídku filmových a herních soundtracků