10 geek tipů, co zabalit dítěti na tábor

1.1.1970
Chystáte své děti na letní tábor? Chcete, aby si to pořádně užily a na táboře měly pořád super náladu? Zabalte jim na cestu stylové kousky s jejich oblíbenými hrdiny. Máme pro vás x skvělých tipů od ručníků, přes stylové cestovní láhve až po plyšáky na spaní. V Xzone máme vše, co vaši malí fanoušci potřebují, aby byl tábor nezapomenutelným dobrodružstvím. 

Praktické batohy
Bez pořádného batohu se nikdo na táboře neobejde. A proč si brát nudný šedivý batoh, když vaši táborníci mohou vyrazit s Harry Potterem, Spider-Manem nebo Elsou na zádech? Naše značkové batohy jsou ideální pro nošení všech potřebností na tábor i mimo něj. V nabídce najdete přes 100 batohů všech rozměrů, takže snadno najdete kousek pro prvňáčka i pro puberťáka na poslední turnus.Přívěšky na batoh
Chcete dětem přidat na batoh trochu osobitého stylu? Přívěšky na batohy z Xzone jsou perfektní! Najdete zde postavičky z her a filmů, které si vaše děti zamilují.

Ručníky s hrdiny
Máte doma malého fanouška Marvelu, Star Wars nebo Harryho Pottera? Udělejte mu radost ručníkem s oblíbeným hrdinou! Na Xzone najdete ručníky, které promění každodenní hygienu na táboře ve zábavu.

Láhve na pití
Hydratace je na táboře důležitá a co je lepšího než mít po ruce láhev s motivem z oblíbeného filmu nebo hry? Ať už Minecraft nebo Disney princezny, Xzone má cestovní láhve, které jsou praktické i stylové.

Plyšáci
Každé dítě potřebuje plyšového kamaráda na noc. Na Xzone najdete roztomilé plyšáky z Pokémonů, Minecraftu nebo Star Wars, kteří poskytnou dětem útěchu a skvělou společnost během táborových nocí.

Zápisníky a deníčky
Tábor je plný dobrodružství, které stojí za zaznamenání. Xzone nabízí zápisníky a deníky s motivy Harryho Pottera, Star Wars nebo Avengers, do kterých si děti mohou zapisovat své zážitky a vzpomínky.

Malé karetní a stolní hry
Pro ty deštivé dny nebo večery na táboře jsou stolní hry a karty to pravé! Xzone má široký výběr her s geekovskými tématy, které děti zabaví na dlouhé hodiny.

Batohy https://www.xzone.cz/batohy-a-brasny-batohy?sort=date_desc&s=60&page=1&term=&c=561

Klíčenky na batoh https://www.xzone.cz/doplnky-klicenky?sort=date_desc&s=60&page=1&term=&c=588

Láhve https://www.xzone.cz/domacnost-lahve-na-piti?sort=date_desc&s=60&page=1&term=&c=976 

plyšáci ochrání před nočními můrami https://www.xzone.cz/herni-predmety-hracky-a-plysaci?s=60&term=&c=150&sort=date_desc&page=1&f=JTdCJTIyZiUyMiUzQSU1QiU1RCU3RA==