Xzone na trhu působí 21 let. Ryze česká firma, která začala od nuly a vyšvihla se na pozici dvojky na trhu prodeje počítačových a konzolových her v ČR a SK. Nestalo se to přes noc a stálo to hodně práce, času a nervů všech lidí ve firmě. Baví nás počítačové a konzolové hry, filmy, seriály, deskovky a všechen doprovodný sortiment. Naším cílem je rozvíjet nejen sebe, ale i celý trh s hrama a herníma produktama v naší zemi. Budoucnost ve velmi náročném a dynamickém průmyslu přináší velké příležitosti, ale také nástrahy. Xzone je mix. IT firmy, marketingové agentury, logistické firmy, obchodního řetězce, výrobce vlastních produktů a vydavatele magazínu.


Expedient(ka) online obchodu Xzone

Místo: Střezov 58, Březno u Chomutova
Odměna: 20-24 000 Kč měsíčně + další benefity

Do našeho skladu plného počítačových a konzolových her, deskovek, figurek a dalšího doprovodného sortimentu, hledáme nového člena týmu na pozici Expedienta. Vašim hlavním úkolem bude mít pod palcem veškeré e-shopové objednávky, jejich vystavení a předání dále na expedici. Součástí této pozice je také aktivní komunikace se zákazníky (telefonicky i emailem). Není to ale jen sedavá práce u počítače. Radost by vám měla dělat i samotná fyzická činnost ve skladě, kde budete dle potřeby v kooperaci s kolegy operátory skladu.
Vyžadujeme pečlivost a dobrou fyzickou zdatnost bez omezení. Čeká vás mladý přátelský kolektiv v rodinné firmě bez korporátních nesmyslů, pracovní doba PO-PÁ 8-16h a různé benefity. Zkušenosti ze skladu a základní znalost našeho sortimentu výhodou.

K životopisu prosím přiložte i motivační dopis proč byste chtěli pracovat právě u nás a na této pozici.
Datum nástupu co nejdříve. Prosím, počítejte s tím, že zaučování bude probíhat v současném skladě v Lounech, přičemž do konce června 2022 se stěhujeme do nových prostor ve Střezově kousek od Března u Chomutova.
Řidičský průkaz výhodou.

Zájemci pište přes tento formulář


Výpomoc s účetnictvím v herním obchodě Xzone

Místo: práce z domova
Odměna: 135 Kč na hodinu, flexibilní práce dle časových možností

Co budete dělat?
Výpomoc s účetními doklady, fakturací a administrativou v programu Pohoda. Práce na dálku z domova. Dostanete zadané úkoly, které se dají dělat samostatně. Žádná pevná pracovní doba.

Koho hledáme?
Spolehlivého a pečlivého člověka, který umí s účetním programem Pohoda a má minimálně základní znalosti účetnictví. Občas schůzka v Praze, takže potřeba být z Prahy a nebo okolí.

Co nabízíme?
Práci v polorodinné české firmě, bez korporátních pravidel a s nadšeným kolektivem hráčů a fanoušků figurek kolem sebe. 135 Kč na hodinu, pro začátek max. 10 000 Kč měsíčně. Práce s domova s občasnou schůzkou a školení na Anglické v Praze.

Zní to dobře?
Fajn, v tom případě nám pošlete životopis s krátkým povídáním o sobě a proč myslíte, že jste pro Xzone ideální.

Doba nástupu?
Co nejdříve.

Zájemci pište přes tento formulář