Pankapu - Episodes 1 & 2 (PC DIGITAL)
DIGITAL

269
Nákupem získáte 10 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 •  Akční hra/plošinovka ve 2D, vyprávěná jako pohádka Dva paralelní příběhy, přecházející mezi snem a realitou 3 Aigis fungující jako úkoly, které se proměňují v reálném čase Naplň své zbraně mocí spánku Systém mlhovin: strom zručnosti odemykající různé dovednosti Prozkoumej úrovně a najdi skryté poklady Poetický soundtrack od Ganaé a Hirokiho Kikuty (Secrets Of Mana)

  Balíček Season Pass obsahuje následující epizody hry Pankapu:

  Epizoda 1 - Prologue Epizoda 2 - The Last Aegis

  Pankapu je výpravná a epizodická plošinovka/akce, která se odehrává ve snech Djaharella, dítěte, které kdysi prožilo tragické události. Hraj jako Pankapu, malý bojovník zvolený Bohem snů, aby zachránil Svět spánku před invazí Nočních můr.

  Poznávajíc iluzorní svět Omnia, hráč ovládá Pankapu. Tento malý bojovník byl vytvořen Iketomi, Bohem snů, aby mohl porazit hordy Nočních můr, které útočí na jeho svět.

  Hra je vyprávěná jako pohádka čtená dětem a má dvě úrovně vyprávění: epický a upřímný příběh Pankapu ve světě snů a příběh Jaharella v reálném světě, plný temnoty a tragédie.

  Vlastnosti:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Pankapu - Episodes 1 & 2 (PC DIGITAL)!