Pankapu (PC DIGITAL)
DIGITAL

119
 • 119 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D hra, 2D adventura, Roztomilá
Kód produktu: 1004662
 • Pankapu je výpravná a epizodická plošinovka/akce, která se odehrává ve snech Djaha'rella, dítěte, které kdysi prožilo tragické události. Hraj jako Pankapu, malý bojovník zvolený Bohem snů, aby zachránil Svět spánku před invazí Nočních můr.
  Poznávajíc iluzorní svět Omnia, hráč ovládá Pankapu. Tento malý objekt byl vytvořen Iketomi, Bohem snů, aby mohl porazit hordy Nočních můr, které útočí na jeho svět.
  Hra je vyprávěná jako pohádka čtená dětem a má dvě úrovně vyprávění: epický a upřímný příběh Pankapu ve světě snů a příběh Jaha'rella v reálném světě, plný temnoty a tragédie.
  Vlastnosti:
   Akční hra/plošinovka ve 2D, vyprávěná jako pohádkaDva paralelní příběhy, přecházející mezi snem a realitou3 Aigis fungující jako úkoly, které se proměňují v reálném časeNaplň své zbraně mocí spánkuSystém mlhovin: strom zručnosti odemykající různé dovednostiProzkoumej úrovně a najdi skryté pokladyPoetický soundtrack od Ganaé a Hirokiho Kikuty (Secrets Of Mana)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Pankapu (PC DIGITAL)!

Sledujte nás na instagramu