Pan-Pan Planetary Pack (PC DIGITAL)
DIGITAL

449 
Nákupem získáte 17 kreditů
 • 449 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Logické, 2D adventura
 • Pan-Pan: Planetary Pack  v sobě spojuje dobrodružné hry vydané studiem Might and Delight vzniklé ve spolupráci s SPELKRAFT. Navíc Pan-Pan Pack také obsahuje Pid a soundtrack Pan-Pan, což Tě vyzve k návštěvě bohatě barevného světa, odlišujícího se klidnými zvuky melodického soundtracku.
  Pan-Pan je dobrodružná hra v otevřeném prostředí, která rozvíjí koncept místního vyprávění příběhů, luštění hlavolamů a zkoumání okolního světa.
  Ve hře umístěné na pozadí uklidňujících zvuků okolního prostředí vytvořených uznávaným skladatelem Simone Viklundou, máš za úkol opravit svou kosmickou loď a vrátit se domů
  Hlavní vlastnosti:
  Hra v otevřeném světě: odemkněte nové oblasti pomocí sběru různých předmětů a řešení hádanek.Kosmický soundtrack vytvořený oceňovaným zvukovým producentem Simonem Viklundou.Vyvážená kombinace objevování a řešení hádanek.Části příběhu vyprávěné prostřednictvím interakce s okolím.Použijte sadu nástrojů, pomůcek a zařízení k řešení hádanek a objevení cesty domů.Pid
  Might and Delight představuje náročnou plošinovku zahalenou v nádherném grafickém hávu a s dojemným příběhem. To je svět Pid!
  Mladý chlapec jménem Kurt se cítí opuštěný na cizí planetě a musí najít cestu domů. S pomocí nečekaných spojenců a zajímavých nástrojů, které jsou skryté v jeho batohu, Kurt musí použít paprsky ignorující gravitaci, aby dobyl každou platformu a vyřešil každý hlavolam na této podivné cestě.
  Získáte více než 12 hodin zábavy s prvky akce i dobrodružství a plně implementovaného kooperačního módu. Hráči jsou připraveni prožít krásný svět se sugestivním soundtrackem. S dvaceti dvěma různými úrovněmi, desítkami nepřátel a stovkami tajemství je Pid skoro jako Tvůj svět... ale v něčem se přece jen liší.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Pan-Pan Planetary Pack (PC DIGITAL)!