Panzer Corps (PC DIGITAL)
DIGITAL

459 
Nákupem získáte 18 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, On-line multiplayer
Štítky: Tahové, 2. světová válka
 • 800 typů jednotek, rozdělených do 20 tříd jednotek s 20 detailními parametry pro identifikaci schopností jednotky, 24 druhy terénu ovlivňující rozehrávku různými způsoby. Panzer Corps slaví dny chvály strategických her a snaží se vzbudit zájem nových hráčů o tento druh her Kampaň: všech 26 scénářů je spojeno do obrovské kampaně s řadou míst vstupu v různých fázích války. Podle výsledku každé bitvy (rozhodující vítězství, okrajové vítězství nebo porážka) se hráč bude muset postavit čelem různým výzvám a projít přes různé části stromu kampaně Více než 30 národů zastoupených ve hře: Německo, Itálie, Polsko, Francie, Velká Británie, USA, SSSR, Norsko, Belgie, Holandsko, Albánie, Rumunsko, Řecko a mnoho dalších Základní jednotky budou putovat s tebou po celou kampaň a budou tak získávat zkušenosti, mohou být také vylepšovány, jestliže se nové technologie vyzbrojení stanou dostupnými.

  Klasická rozehrávka. Nový zážitek.

  Panzer Corps Wehrmacht je mnohokrát oceňovaná tahová strategie, kterou odborný tisk označil za „…téměř dokonalou” a za „duchovního nástupce série Panzer General” s vysokým hodnocením a chválou na celém světě. Hra Panzer Corps – Wehrmacht vytvořená týmem expertů a společenstvím stovek fanoušků se vyvinula v nádhernou strategickou klasiku, která se ocitla na poličce každého milovníka válečných her!

  Hra Panzer Corps – Wehrmacht zasazená do reálií II. světové války umísťuje hráče do stanu velení armád Osy, ve 26 scénářích obrovského stromu kampaně, a vede hlavní síly během války. Tyto základní síly mohou získávat zkušenosti a vylepšení o nové zbraně včetně jejich vstupu na scénu. S více než 800 typy jednotek, rozdělených do 20 tříd, je zde co objevovat. Využij silné stránky svých oddílů a slabiny jednotek nepřítele a dosáhni vítězství.

  Hledáš „lidštější” výzvy? Multipersonální herní režim je zaslouženě populární, s tisíci rozehrávek odehrávajících se na serverech v témže čase. Najdi si online soupeře rychle a snadno díky mnohokrát oceňovanému asynchronnímu multipersonálnímu systému PBEM++ od Slitherine. Zahrej si historické střety nebo vyrovnané scénáře vytvořené speciálně pro multipersonální režim, ve kterých obě strany mají stejné šance na vítězství. Panzer Corps podporuje multipersonální hru na různých platformách, proto můžeš bojovat s majiteli hry na iPadu!

  Hra Panzer Corps – Wehrmacht od vývojářů Flashback Games a The Lordz Games Studio, nabízí klasické válečné hry a vylepšuje je o řešení 21. století pro nové generace hráčů.

  Hlavní charakteristika hry

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Panzer Corps (PC DIGITAL)!