Phoenix Point - Behemoth Edition
XBOX

949
Nákupem získáte 28 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: Epic Games StoreEpic Games StoreDoporučený věk: Od 16 let
Štítky: Sci-Fi, Tahové, Taktické
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 38908
 • Phoenix Point: Behemoth Edition je definitivní konzolová verze úspěšné strategické hry od tvůrců X-COM, včetně čtyř rozšíření DLC, jednoho dodatečného balíčku zbraní a spousty optimalizací pro konzolové hráče.

  Země je obsazená. Mutující mimozemská hrozba ohrožuje poslední zbytky lidstva. Pouze Phoenix Project, tajná organizace těch nejlepších mozků a nejodvážnějších vojáků zbylých na Zemi, dokáže mimozemšťany odrazit a zvrátit nevyhnutelné. Je na vás, abyste Phoenix Project vedli: zkoumejte a rozvíjejte nové techniky a technologie, objevujte zpustošenou planetu, budujte základny, spravujte zdroje v globálním měříku a bojujte v náročných tahových bitvách. Ale nebude sami. Frakce, včetně vojenských New Jericho, mystických Disciples of Anu a technofilů ze Synedrionu, mají vlastní hodnoty a názory. Můžete se rozhodnout, jestli budete spolupracovat, abyste sjednotili lidstvo a získali planetu zpět prostřednictvím diplomatického systému hry Phoenix Point, anebo můžete prostě všechny rivaly rozdrtit vojenskou mocí. Ať už se rozhodnete jakkoliv, čeká vás brutální výzva a nekonečná znovuhratelnost.

  BEHEMOTH EDITION OBSAHUJE

  - základní hru na disku
  - DLC z „Year One Edition“
  - Living Weapons Pack (malý balíček zbraní)
  - DLC Blood & Titanium (DLC 1)
  - DLC Legacy of the Ancients (DLC 2)
  - nový a dříve nezahrnutý obsah
  - DLC Festering Skies (DLC 3) – vydáno 25. května
  - DLC Corrupted Horizons (DLC 4) – vyjde společně s verzí na konzole, a proto není na disku, ale vyjde jako aktualizace obsahu/patch ke stažení v den vydání

  Z těchto DLC budou DLC Living Weapons, DLC 1, DLC 2 a DLC 3 obsažena na disku. DLC 4 bude obsaženo jako aktualizace obsahu/patch ke stažení (ne na disku, ne přes kód).

  Rovněž obsahuje celou řadu aktualizací, vylepšení, vychytávek a komunitních úprav a oprav.


  RADIKÁLNÍ IDEOLOGIE

  Nezvyklý mimozemský virus objevený v tajícím permafrostu původně vědeckou komunitu nadchl, ale za několik let se moře promění v něco naprosto nepozemského a na souš vtrhnou zmutovaní netvoři. Většina lidské civilizace, která postup viru nedokáže zastavit, je vyhlazena nebo nakažena a zmutována Pandoravirem. Těch několik málo přeživších se shromáždí v izolovaných úkrytech po celém světě. Tato útočiště a jejich zdroje ovládá několik frakcí, ale ty mají radikálně protichůdné ideologie a střeží velká tajemství.

  Phoenix Point - Behemoth Edition (XBOX)
  POSLEDNÍ OBRANNÁ LINIE
  Poslední obrannou linií lidstva je Phoenix Project – celosvětová organizace, která shromažďuje několik nejlepších vědců, techniků a vojáků na světě. Vy ovládáte jednu buňku Phoenix Project ze základny na Phoenix Point. Zkoumejte a vyvíjejte nové technologie a techniky, plánujte operace a budujte spojenectví, abyste sjednotili lidstvo a převzali zpátky planetu, anebo prostě abyste své soupeře zlikvidovali. Je na vás, abyste znovu vybudovali civilizaci, ale na té mimozemské hrozbě může být něco víc, co není jen tak vidět…

  Phoenix Point - Behemoth Edition (XBOX)
  TAKTICKÉ SOUBOJE A MÍŘENÍ
  Nasaďte svou četu čtyř či více vojáků a dronů do taktických tahových bitev. Ve Phoenix Point můžete přímo ovládat výstřely svých vojáků na bojišti, a to díky jedinečnému systému volného míření. Využijte strategického pohledu na světovou situaci, plánujte operace a spravujte zbroje v celosvětovém měřítku.

  Phoenix Point - Behemoth Edition (XBOX)
  ROZVOJ A BOSSOVÉ
  Upravujte si vojáky díky jedinečným schopnostem a široké škále zbraní a vybavení. Vrhněte se do napínavých bojů proti velkým mutujícím monstrům s několika útočnými i obrannými schopnostmi, které vyžadují přesné plánování a míření. Užijte si komplexní příběh s několika možnými konci, zatímco budete objevovat informace o Pandoraviru díky průzkumu, diplomacii a výzkumu. Phoenix Project není jen organizace, která se snaží znovu dobýt Zemi. Je na vás, abyste rozhodli, jak nebo jestli vůbec budete jednat s ostatními frakcemi.

  NOVÁ ROZŠÍŘENÍ
  Living Weapons Pack
  Living Weapons Pack přidává nové herní mise, které vám po splnění odemknou tři kusy exkluzivního silného vybavení: sada Samnu Armour, kyselinová útočná puška Danchev AR a jedovatý samopal Danchev MG.

  Blood and Titanium (DLC 1)
  Vylepšete sílu a univerzálnost agentů Phoenix Point díky kybernetickým augmentacím. Odemkněte nové schopnosti svým vojákům, nové výzkumné projekty a nové přístupy k taktickému souboji. Ale pozor: kybernetiku budou používat i nepřátelé proti vám.

  Legacy of the Ancients (DLC 2)
  Objevte starobylou lidskou civilizaci, která čelí vlastní mutantní hrozbě, a využijte její znalosti a nástroje ve službách Phoenix Project. Nové jednotky, nové typy misí, nový výzkum, nové mapy, nové zbraně a zbroje a brutální výzva.

  Festering Skies (DLC 3)
  Nebesa potemněla kvůli mimozemským plavidlům a Phoenix Project musí čelit výzvě proti svému dosud největšímu nepříteli ve zcela novém DLC Festering Skies. Utkejte se s létajícími Pandorany v novém režimu Interception: zkoumejte letouny, zbraně a moduly a odrážejte útoky Pandoranů na nebesích. Postavte se novým nepřátelům na zemi i novým misím a jednomu zcela novému typu misí. Festering Skies navíc přinášejí vlastní originální příběh a filmové předěly a samozřejmě i novou obludnou hrozbu Behemoth, kterého musíte zastavit dřív, než rozdrtí lidstvo – doslova.

  Corrupted Horizons (DLC 4)
  Objevil se nový smrtící kmen pandoraviru, který vysává vůli ze všeho, čeho se dotkne! Tohle je pro Phoenix smrtící hrozba, ale třeba ho dokáže použít i proti Pandoranům. Noví nepřátelé, nový druh vojáka a nové mise v kampani.

  Phoenix Point - Behemoth Edition (XBOX)

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop