Klasické plakáty

Celkem nalezeno: 96
{"products":[{"trida":"A","kod":47430,"imgurl":"covergame\/47430.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t The Boys - One Sheet","url":"plakat-the-boys-one-sheet","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":47116,"imgurl":"covergame\/47116.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t WandaVision - The Rift","url":"plakat-wandavision-the-rift","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":47071,"imgurl":"covergame\/47071.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Black Clover - Black Bull squad & Yuno","url":"plakat-black-clover-black-bull-squad-yuno","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":47070,"imgurl":"covergame\/47070.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t The Legend of Zelda - Link Fighting","url":"plakat-the-legend-of-zelda-link-fighting","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46458,"imgurl":"covergame\/46458.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Jujutsu Kaisen - Yuji a Sukuna","url":"plakat-jujutsu-kaisen-yuji-a-sukuna","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46457,"imgurl":"covergame\/46457.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Money Heist - All Characters","url":"plakat-money-heist-all-characters","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46453,"imgurl":"covergame\/46453.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t DC Comics - Harley Quinn","url":"plakat-dc-comics-harley-quinn","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46456,"imgurl":"covergame\/46456.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Mortal Kombat 9 - Key Art","url":"plakat-mortal-kombat-9-key-art","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46455,"imgurl":"covergame\/46455.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Animal Crossing: New Horizons - Line Up","url":"plakat-animal-crossing-new-horizons-line-up","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46438,"imgurl":"covergame\/46438.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Star Wars - New Hope Special Edition","url":"plakat-star-wars-new-hope-special-edition","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46452,"imgurl":"covergame\/46452.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Assassins Creed - Work in the Dark","url":"plakat-assassins-creed-work-in-the-dark","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46451,"imgurl":"covergame\/46451.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Harry Potter - Hogwarts","url":"plakat-harry-potter-hogwarts","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46437,"imgurl":"covergame\/46437.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Star Wars - Legacy Characters","url":"plakat-star-wars-legacy-characters","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46450,"imgurl":"covergame\/46450.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t My Hero Academia - Class 1-A and Class 1-B","url":"plakat-my-hero-academia-class-1a-and-class-1b","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46441,"imgurl":"covergame\/46441.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Squid Game - Crazy Stairs","url":"plakat-squid-game-crazy-stairs","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46444,"imgurl":"covergame\/46444.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Zakl\u00edna\u010d - Group (Netflix)","url":"plakat-zaklinac-group-netflix","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46449,"imgurl":"covergame\/46449.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Dungeons & Dragons - Logo","url":"plakat-dungeons-dragons-logo","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46446,"imgurl":"covergame\/46446.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Stranger Things - The Upside Down","url":"plakat-stranger-things-the-upside-down","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46434,"imgurl":"covergame\/46434.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Friends - Lunch on a Skyscraper","url":"plakat-friends-lunch-on-a-skyscraper","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46431,"imgurl":"covergame\/46431.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Squid Game - Masked Man","url":"plakat-squid-game-masked-man","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46432,"imgurl":"covergame\/46432.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Marvel: Loki - Believe","url":"plakat-marvel-loki-believe","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46430,"imgurl":"covergame\/46430.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Zakl\u00edna\u010d - Geralt z Rivie (Netflix)","url":"plakat-zaklinac-geralt-z-rivie-netflix","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46429,"imgurl":"covergame\/46429.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Halo: Infinite - Lakeside","url":"plakat-halo-infinite-lakeside","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46428,"imgurl":"covergame\/46428.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Star Wars: The Mandalorian - Boba Fett","url":"plakat-star-wars-the-mandalorian-boba-fett","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46426,"imgurl":"covergame\/46426.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Peaky Blinders - Shelby Family","url":"plakat-peaky-blinders-shelby-family","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46420,"imgurl":"covergame\/46420.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Magic: The Gathering - Characters","url":"plakat-magic-the-gathering-characters","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":46213,"imgurl":"covergame\/46213.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Demon Slayer - Chibi Posters Series 2 (sada 2 ks)","url":"plakat-demon-slayer-chibi-posters-series-2-sada-2-ks","product_partner_id":0,"cena":249},{"trida":"A","kod":46212,"imgurl":"covergame\/46212.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Junji Ito - Souchi and Tomie (sada 2 ks)","url":"plakat-junji-ito-souchi-and-tomie-sada-2-ks","product_partner_id":0,"cena":249},{"trida":"A","kod":45140,"imgurl":"covergame\/45140.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t League of Legends - Champions","url":"plakat-league-of-legends-champions","product_partner_id":0,"cena":169},{"trida":"A","kod":45136,"imgurl":"covergame\/45136.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Pok\u00e9mon - Johto","url":"plakat-pokemon-johto","product_partner_id":0,"cena":169}],"total":96,"filter":{"platforma":{"MERCH":96},"pegi":[96],"digi_drm":{"Neuvedeno":96},"tags":{"13":{"275":7,"814":6,"300":5,"840":5,"1321":5,"78":4,"696":4,"705":4,"278":3,"963":3},"1":{"28":96},"5":{"255":91,"73":2,"256":2,"83":1},"4":{"247":48},"2":{"292":4,"628":4,"1158":2,"310":1},"20":{"2294":2}},"cena":{"min":99,"max":699}}}