Planescape: Torment & Icewind Dale Enhanced Edition - Collectors Pack
XBOX

1 399
Nákupem získáte 56 kreditů
 • 1 149 Kč
  Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Pseudo, Tahové
Hra také dostupná pro:  XBOXPS4
 • Další z řady her podle pravidel Dungeons and Dragons se řítí i na moderní konzole, tentokrát se dočkalo svého vylepšeného vydání (Enhanced Edition) dvojice Icewind Dale a kultovní Planescape Torment. Těšit se můžete na podporu vyššího rozlišení a širokoúhlého zobrazení, množství změn v uživatelském rozhraní, zremasterovanou hudbu, opravu chyb, ale také na množství nových questů, které z původní hry byly vystřiženy.

  Icewind Dale obsahuje české titulky.
  COLLECTOR'S PACK OBSAHUJE
  - fyzickou edici her Icewind Dale a Planescape Torment 
  - sběratelský box
  - kovové kostky
  - medailon
  - zápisník
  - stresový míček Morte-Skull
  - sadu dvou pinů
  - mapu Sword Coast ve stylu pergamenu
  - sadu 3 karet hrdinů

  Kategorie

  Xbox / Xbox One / XONE hry / RPG


  Obsahuje pouze hry Planescape Torment a Icewind Dale. Další klasické D&D hry můžete koupit samostatně. 

  PLANESCAPE TORMENT
  Planescape: Torment vyšel poprvé v roce 1999 a hned sklidil mnoho nadšených recenzí a poprávu se stal RPG roku. Díky Enhanced Edition se můžete přidat mezi miliony fanoušků, které hra chytla za srdce. Objevte bohatý a napínavý příběh v jedinečném zasazení, které v rámci fantasy žánru jen tak neuvidíte. Je jen na vás porazit mimozemské tvory a u toho si užít bohaté dialogy a zkoumání temných a nebezpečných prostředí.

  Planescape: Torment & Icewind Dale Enhanced Edition - Collectors Pack

  ICEWIND DALE
  Enhanced Edition je opětovné vydání hry (původně vyšla v roce 2000), které obsahuje datadisky Hearts of Winter a Trials of Luremaster, rozšiřuje dostupnou kolekci předmětů a kouzel a přináší též některé úkoly, které nebyly dokončeny a proto nebyly obsaženy v původní hře.Tajemné severské země Mečového pobřeží volají o pomoc. Zlo, které ovládá zamrzlé pláně je tak tajemné a příšerné, a místní obyvatelé zatím ani netuší, co vše je čeká. A ani neví, že jejich jedinou záchranou jste vy. Parta šesti dobrodruhů, kteří se ocitají na začátku příběhu.

  Planescape Torment
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Corvus: Zdravím, u tohotoe vydání už bohužel ne. Povedlo se nám zajistit další PS4 kusy u jiných edic https://www.xzone.cz/katalog.php?term=beamdog_coll , ale zrovna Planescape už je fuč.

  • Corvus

   Bude prosím i PS4 verze tohoto vydání?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Planescape: Torment & Icewind Dale Enhanced Edition - Collectors Pack!