Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 (PC DIGITAL)
DIGITAL

281
Nákupem získáte 11 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: OriginOriginLokalizace: Angličtina
 •  si budou moci většinu svých postav přenést do GW2. 

  Dr. Zomboss ovládl Suburbii, zbavil ji všech roslin a proměnil ji v ráj plný zombíků. Nyní je řada na rostlinách, aby přešly do protiútoku a získali svou půdu zpět.

  Bláznivá zábavná střílečka ze světa Plants vs. Zombies pokračuje v Plants vs. ZombiesGarden Warfare 2. Rostliny zde poprvé vystupují v roli útočníků a snaží se získat zpět ztracené území. Dočkáme se dalších tříd a postav - celkem 14 tříd a přes 100 hratelných postav, které se utkají na 12 jedinečných mapách.

  Garden Warfare 2 nabízí různé herní módy, vedle multiplayerové řežby až pro 24 hráčů zde nalezneme kooperativní hru ve 4 hráčích, ale hru je možné hrát i sólo, proti počítačem řízeným protivníkům.

  Balení obsahuje pouze kód pro stažení hry, ne disk se hrou.

  Hlavní rysy :

  Více tříd, postav a skinů - 6 nových tříd, celkem více než 100 postav Různé herní módy, včetně sólo či kooperativní hry proti botům 12 jedinečných map navržených s osobitým humorem Převod postav z PvZ - hráči původního Plants vs. ZombiesGarden Warfare
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 (PC DIGITAL)!