Platypus Mega Pack
DIGITAL

419
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 419 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Arkáda
 • 3 herní režimy - vertikální sejmi-je-všechny, přistání na měsíci a plošinovka! Zpracováno v claymation grafice (jako z plastelíny)! Probojujte se 5 světy! Porazte obrovské bossy pomocí rozličných power-upů.

  Platypus Mega Pack

  Obsahuje následující položky:

  Platypus Platypus II Nux Platypus

  Rozsáhlé město Collosatropolis zabírající celý kontinent dosáhlo hranice své expanze. Vysoké budovy zabírají každé volné místo. Vzduch je prosycen kouřem a jedovatými chemikáliemi. Parkování je peklo.

  Vůdci Collosotropolanu se rozhodli, že nejjednodušším řešením bude obsadit sousední zemi Mungola. Neočekávají příliš velký odpor - Mungolané jsou jednodušší, přírodní typy, které nemají průmysl příliš v lásce. Ve skutečnosti se veškerá obranná síla Mugoly skládá z jediné letky starobylých F-27 "Platypus". Jaké nebezpečí může představovat pár prastarých letadel pro Válečnou flotilu Collosotropolanu?

  Ale pro Mungolany jsou starobylé F-27 "Platypus" jejich jedinou nadějí na svobodu!

  Hlavní vlastnosti:

  Zpracováno v Claymation grafice (jako z plastelíny)! Rychlá sejmi-je-všechny akce. Kooperace pro dva hráče. Platypus 2

  Platypus 2 je zábavná a návyková střílečka. Mírumilovní lidé Mungoly musí znovu čelit temnému stínu Collosatropolianů! Létejte s jedním ze čtyř modelů proslulé stíhačky Platypus po fantastických prostředích pečlivě vymodelovaných z plastelíny.

  Sbírejte power-upy a bonusové hvězdičky, abyste mohli v případě potřeby posílit vaši stíhačku Platypus 2. Dokonce se můžete spojit s kamarády nebo rodinnými příslušníky v kooperativním tažení proti odolnému nepříteli!

  Hlavní vlastnosti:

  Nový režim kooperace pro 3 hráče - spojte se se svými přáteli a odražte nepřátelské síly. Vyberte si ze 4 stíhaček s odlišnými zbraněmi a satelitními systémy. 5 úrovní dechberoucí grafiky animované z plastelíny. Bojujte proti spoustě nových nepřátelských letounů. Užijte si poslech zbrusu nového soundtracku. Nux

  Zlý Silthax zaútočil na váš domovský svět Nexolus, zničil vaše kamarády Nexony a ukradl z vaší vesnice posvátný krystal moci. Podle legendy obsahuje tento krystal sílu samotného života. Dokonce by měl být schopný zvrátit zkázu, kterou Silthax způsobil. S vaším blasterem se vydejte zlikvidovat tuhle zlou příšeru a získat zpět krystal!

  Hlavní vlastnosti:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Platypus Mega Pack!