PlayStation 3 SuperSlim - 12 GB + Move + Camera + Sports Champions 2
PS3

5 690
Nákupem získáte 57 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Herní konzole
 • Společnost Sony přichází na trh s novým modelem konzole PlayStation 3 ve své tenčí podobě s diskem o velikosti 12 GB na flash paměti pro ukládání dat. Architektura modelu PlayStation 3 SuperSlim byla přepracována od umístění hardwaru, polovodičů, umístění otvoru pro BD až po chladící systém. Výsledkem přepracování je mnohem tenčí a lehčí tělo konzole oproti svému předchůdci o 20% na tloušce, hmotnosti, příkonu a měrného hluku. PlayStation 3 SuperSlim si však ze svého předchůdce zachovává stylové provedení křivek, s dekorativním povrchem a novým designem a vylepšeným plastem. S kompaktním tělem a vylepšeným designem osloví mnohé a již nyní si ji můžete dát na místa, kde byl s PlayStation 3 Slim problém. Díky tomu se z PlayStation 3 SuperSlim stává nový typ multimediálního centra ve vašem pokoji i obýváku. Nastává nová doba.
  Exkluzivní bonus: ke konzoli dostanete zdarma hru na PS3 LittleBigPlanet Karting - Special Edition. Platí do rozebrání zásob.

  Speciální bundle konzole PlayStation 3 SuperSlim s diskem 12 GB, obsahuje Move, kameru a hru Sports Champions 2.

 • Konzole PlayStation 3
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí PlayStation 3 SuperSlim - 12 GB + Move + Camera + Sports Champions 2!