PlayStation VR + Farpoint & Super Stardust VR ZDARMA
PS4

10 790
Nákupem získáte 108 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Příslušenství, PlayStation VR
 • DVĚ HRY ZDARMA
  Nejnovější akční hra Farpoint (v hodnotě 1399 Kč) a akce Super Stardust VR.  Poznejte naprosto nové obzory hraní. PlayStation VR vás přenese do opravdové virtuální reality. Přímo do centra dění. Teprve teď poznáte, jaké je to ponořit se opravdu do hry.


  Balení obsahuje také demo disk s demoverzemi: Driveclub VR, PlayStation VR Worlds, RIGS, Tumble VR, Battlezone, EVE: Valkyrie, Wayward Sky a Headmaster.

  Pro fungování vyžaduje PlayStation 4 Kameru (prodává se samostatně).

   
  UNIKÁTNÍ ZÁŽITEK
  V okamžiku, kdy si nasadíte PlayStation VR se vám začne před očima vynořovat impozantní virtuální svět. Při pootočení hlavy se vám v reálném čase přirozeně a intuitivně otočí i obraz virtuálního světa. Při využití zvukové 3D technologie vyvinuté speciálně společností Sony se zároveň v reálném čase změní i zvuky, a to v závislosti na poloze hlavy v 360stupňovém virtuálním prostoru. Kromě toho můžete díky ovladači pohybu PlayStation Move a bezdrátovému ovladači DualShock 4 prozkoumávat zákoutí virtuálního světa a užívat si interakci s virtuálními postavami tak, jako by byli skutečně přítomni ve světě hry.
  PONOŘTE SE DO HRY A VTÁHNĚTE OSTATNÍ
  Dejte ostatním možnost užít si hru s vámi nebo proti vám prostřednictvím sociální obrazovky PlayStation VR. Promítejte to, co vidíte v soupravě, na televizní obrazovku, ať se ostatní mohou zapojit do akce. Ostatní tak stále mohou sledovat vaše hraní nebo v případě multiplayerových her se rovnou zapojit také.  PÁR TECHNICKÝCH DETAILŮ
  PlayStation VR obsahuje OLED displej o velikosti 5,7 palců. Rozlišení činí 1920×RGB×1080 (960×RGB×1080 na oko). Obnovovací kmitočet je 120Hz a úhel zorného pole cca 100 stupnů. Uvnitř helmy je akcelerometr a gyroskop, díky kterým zaznamená každý váš pohyb.

  OBSAH BALENÍ
  - Souprava PlayStation VR
  - Procesní jednotka
  - Stereofonní sluchátka
  - Kabel HDMI
  - Kabel USB
  - Adaptér a síťový kabel AC
  - Adaptér pro připojení soupravy PS VR  UPOZORNĚNÍ
  - PlayStation VR není určeno dětem do 12 let. 
  - PlayStation VR je naprosto nevhodné pro epileptiky
  - Někteří lidé mohou při zobrazování obsahu virtuální reality pociťovat pohybovou nevolnost, žaludeční nevolnost, dezorientaci, neostré vidění či jiné nepříjemné pocity. Pokud se nějaký příznak vyskytne, okamžitě přestaňte zařízení používat.
  - Rodiče mohou upravit nastavení rodičovské kontroly v PS4, tak aby použití PS VR bylo omezeno.

 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí PlayStation VR + Farpoint & Super Stardust VR ZDARMA!