Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

MŮJ ÚČET

Zapomněli jste své heslo?

Jak získáte registraci?

Vítěz ShopRoku 2016

MENU

Odběr novinek

Nechcete přijít o žádnou slevu? Přihlašte se k odběru našich newsletterů!

Právě s vámi nakupuje

  •   158 hráčů

Informace


NAJDETE NÁS NA

Xzone Facebook Xzone Twitter Xzone Instagram Xzone Youtube kanál

 

SEZNAM HER

SOUTĚŽ UKONČENA A VÝHERCE BYL VYLOSOVÁN!

Z mnoha tisíců převzatých a zaplacených objednávek a rezervací, které odpovídaly pravidlům soutěže, byla vylosována jedna. Zákazníkovi štěstí přinesla hra Zaklínač - rozšířená edice a vyhrává tak nabušený herní počítač.

Tím šťastlivcem je:
Daniel Franc
Děčín 2

Gratulujeme! Výherce byl kontaktován na email.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udělat si radost pěknou hrou a ještě získat velice nabušený počítač pro hry? A proč ne? Xzone a CD Projekt připravili pro své zákazníky již pátý ročník tradiční nákupní soutěže pro Vánoce a Nový rok.

O co se hraje?

Špičková herní sestava, která Vás překvapí nekompromisním výkonem a dokonalým multimediálním zázemím. Základním kamenem je moderní čtyřjádrový procesor Intel Core 2 Quad Q9400 a špičková grafická karta NVIDIA GeForce GTX280. Sestava je určená nejen pro herní nadšence, ale díky vysokému výkonu i k seriozní práci. Kapacita operační paměti DDR2 je neuvěřitelných 4 GB. Dva rychlé pevné disky, připojené přes rozhraní Serial ATA, o celkové kapacitě 1000 GB nabízí velký prostor pro uložení dat a zároveň vysoký výkon, díky kterému je spouštění aplikací i přesuny dat dílem okamžiku. Pro přehrávání filmů, hudby, ale i pro zálohování dat je v sestavě osazená optická mechanika DVD±RW-DL s podporou formátu DVD-RAM, která ve spolupráci s integrovanou osmikanálovou zvukovou kartou obsaženou v čipsetu dokáže plně nahradit stolní DVD přehrávač. Sestava je dodávána s operačním systémem Microsoft Windows Vista Home Premium. Hodnota výhry je 46 000 Kč.

Co proto mám udělat ?

Stačí když učiníte na Xzone nákup některé z těchto her od společnosti CD Projekt a ten zaplatíte a převezmete ode dne 1. prosince 08 do 15. ledna 09.

Kdy se dozvím, zda jsem vyhrál(a) ?

Vylosování výherce proběhne 16. ledna 2009, výherce bude zveřejněn na této stránce a také bude informován na email.

Jaká jsou pravidla soutěže ?

- Do slosování jsou zařazeny jen ti zákazníci, jejichž objednávka bude uhrazena (ať už dobírkou, převodem či hotově) od 1.12.08 - 15.01.09
- Do slosování jsou zařazeny i nákupy na prodejně v Brně či Praze (musí být ale učiněny přes rezervaci v pokladně, abychom měli kontakt na případného výherce).
- Losovat se bude ze zaplacených her, tudíž kdo v daném termínu objedná a zaplatí více her z nabídky, má v konečném slosování větší šanci na výhru.
- Soutěže se nemůžou zúčastnit zaměstnanci obchodu Xzone a společnosti CD Projekt, jejich příbuzní ani obchodní partneři.

Všem přejeme hodně štěstí a v případě dalších dotazů se neváhejte informovat na emailu xzone@xzone.cz.

 

TOP HRY


© 2007 - 2019 (X)zone.cz