Podpora herního webu Zing.cz
DIGITAL

40
Nákupem získáte 1 kredit
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "2000033" ["cena"]=> string(2) "40" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(3) "598" } }
 • 40 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: Direct downloadDirect downloadŠtítky: Podpora magazínu
 • Chcete podpořit autory svého oblíbeného herního magazínu Zing.cz? Máte možnost! Každou korunu využijeme pro zlepšení Zingu. Za peníze budeme schopni napsat ještě více článků a novinek, které pro vás každý den připravujeme.  Navíc budeme mít možnost se ještě podrobněji podívat na hry, které vás zajímají, ať už jde o velké AAA tituly nebo malé, ale často chytlavé jednohubky od nezávislých tvůrců, které jiné magazíny často trestuhodně přehlížejí.

  Všechny vybrané peníze budou předány do redakčního rozpočtu Zing.cz

  Pokud chcete přispět více, než symbolických 40 korun, stačí jednoduše v košíku znásobit počet položek. Uděláte nám velkou radost.

  Poskytnutý příspěvek je považován za dar ve smyslu §2055 a násl. zákona č. 89/2012, Občanský zákoník, nezakládá obdarovanému žádnou povinnost poskytnout dárci jakékoliv protiplnění a bude obdarovaným plně využit na darovaný účel.

  Děkujeme za podporu! Za redakci Zing.cz šéfredaktor Michal Burian.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Ten co tady byl, je a bude

   Ať se zingu daří!

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Podpora herního webu Zing.cz!