Post Human W.A.R (PC DIGITAL)
DIGITAL

359
Nákupem získáte 14 kreditů
 • 359 Kč Ihned ke stažení
 • Nic neodpouštějící hra, ve která není místo pro náhodu ani pro nevyváženost: Vyhraje jen ten nejlepší stratég!Odhalte soupeřova šampiona: psychologická hra, kde se mísí bluf a taktika.Absurdní a originální postapokalyptické prostředí.Různé způsoby hry: kampaň pro jednoho hráče, lokální nebo online multiplayer, přátelský nebo konkurenční zápas.Vytvořte barikády, zničte překážky ... Změňte terén ve svůj prospěch v průběhu bitvy!Bohatý obsah, tři různé světy, 3 frakce a 36 hratelných jednotek.
  Post Human W.A.R  to je taktická psychologická tahová strategie.
  Počátkem třetího tisíciletí lidstvo vymizelo. Zanechalo po sobě zničenou planetu Zemi. Nebezpečná zmutovaná zvířata, domácí roboti přizpůsobení válečným účelům a vynalézavé opice v oblecích spolu bojují, aby rozhodli o osudu lidského dědictví.
  Na začátku bitvy každy hráč sestaví armádu a vybírá jednu tajnou jednotku mezi nimi: šampiona. První hráč, který zabije šampiona protivníka, vyhrál hru. Můžete si zvolit mezi křehkým nebo silným šampionem, létajícím nebo ne, bojujícím zbraněmi na blízko nebo na dálku, hlídat ho za vašimi liniemi nebo naopak ukázat a pokusit se přechytračit protivníka... záleží od jeho strategie! Budete muset číst pohyby vašich nepřátel a vyhýbat se jejich klamům, abyste našli šampiona a zbavili se ho... než oni dostanou toho vašeho! 
  Formujte své armády a vyrazte na dobrodružství prostřednictvím kampaní pro jednoho hráče nebo se postavte proti jiným hráčům online. Zažijte čistě strategicky orientovanou hratelnost, ve které není nic náhodného a je plná taktických výzev, blufů a absurdního humoru.
  Herní vlastnosti:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Post Human W.A.R (PC DIGITAL)!