Prey (PC) DIGITAL
DIGITAL

1 299
Nákupem získáte 13 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Pokračování oblíbené sci-fi akce se vrací, ovšem o vývoj se tentokrát postará studio Arkane, autoři vynikajících počinů typu Dishonored, či Dark Messiah of Might and Magic. Můžeme se tak těšit na inteligentní příběh, spoustu brutální a syrové akce a především různých příběhových zvratů, které nám výpravu po potemnělých koridorech vesmírných stanic pořádně zpestří.

  Jmenujete se Morgan Yu a jste výsledkem zakázaných experimentů, které měly za cíl vylepšit člověka. Probouzíte se v roce 2032 hluboko ve vesmíru na stanici Talos I a vaším úkolem je odkrýt tajemství, které se ukrývají hluboko v útrobách vesmírné stanice Talos 1. Spolehnout se posléze budeme muset sami na sebe a na to, co během vaší cesty najdete - přičemž jediná šance, jak se vypořádat s narůstající nelítostnou hrozbou, je za pomocí zbraní, zvláštních schopností a důvtipu.

  Co se týče nepřátel, zatím známe několik druhů, které ti budou v útrobách stanice Talos znepříjemňovat život.


  Mimic - malé příšery nepodobné pavoukům se snaží skrýt tvému zraku tím, že se metamorfují do různých předmětů denní potřeby, mezi které patří například plechovky, zbraně, hrnečky na kávu, popelníky a židle. Tvým úkolem je tedy dávat dobrý pozor a umět rozlišit realitu od klamu
  Phantom - rychle se pohybuje, je agresivní a smrtící
  Nightmare - před tímto silným nepřítelem je lepší útect, než se s ním snažit bojovat

  Na co se těšíme? Střílečku z první osoby od tvůrců her Dishonored a Dark Messiah of Might and Magic. Spoustu zbraní, schopností a skillů, které vám pomohou přežít nadcházející bitvy. Silný příběh se spoustou nečekaných zvratů. Jedinečný design, vycházející z blízké budoucnosti roku 2032.

  © 2017 Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company. Prey, Arkane, Bethesda, Bethesda Softworks, Zenimax and related logos are registered trademarks or trademarks of Zenimax Media Inc. In the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. Portions of the Prey game software are included under license © 2004-2016 Crytek GMBH. All Rights Reserved. The Prey game software includes Autodesk® Scaleform® software, © 2012 Autodesk, Inc. All Rights Reserved. All other trademarks or trade names are the property of their respective owners. All Rights Reserved.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Prey (PC) DIGITAL!