Prince of Persia QUADRILOGIE - edice LEGENDY
PC

(1x)
559
Nákupem získáte 17 kreditů
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Fantasy, TPS
 • Prince z Persie se vrací domů, do Babylonu. Doprovází ho záhadná císařovna času Kaileena, a nevyslovitelné jizvy z Ostrova času. Ale namísto míru po kterém toužil, nachází své království zpustošené válkou a Kaileena se stáva terčem krutého spiknutí. Vržen do ulic, štvaný jako uprchlík princ brzy zjistí, že byl písky času nakažen také. Začal se v něm probouzet strašlivý temný princ jehož mysl ho postupně ovládá... Vyberte si mezi dvěmi postavami: Oplývejte dovednostmi a zbraněmi dvou mistrů válečníků, s rozdílnými bojovými styly, názory a minulostí. Zvolte si vlastní styl eliminace nepřítele: zvládněte rozšířený Free-Form bojový systém a zničte nepřátele svým vlastním způsobem; uškrťte je zdálky s pomocí smrtícího řetězu; nebo je překvapte přesnými smrtícími pohyby. Volba je na vás. Bojujte volně uprostřed města: Zmocněte se nepřátel na nebezpečných střechách, unikejte zabijákům ve zmatku ulic a nástrahám pronásledovatelů. Ponořte se do dramatického příběhu: Zažijte jedinečnou hloubku vyprávění, kdy se probojujete spletitým příběhem plným adrenalinu, napětí a odhalení. Ovládejte čas a překvapte nepřítele: Udeřte na celé armády za pomoci zpomalení nebo převinutí času, nebo je překvapte dalšími novými silami Písků času.
  Kusově omezená edice LEGENDY obsahuje čtyři díly série v jednom za zvýhodněnou cenu: Prince of Persia: Písky času, Prince of Persia 2: Válečník, Prince of Persia 3: Dva Trůny a Prince of Persia. Všechny v češtině.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Standa

   Má někdo tuhle edici? Zajímalo by mě jak je to s jazykovou verzí. Dá se hrát v angličtině s titulky? Nebo má hra "natvrdo" nastavenou jenom češtinu? A na kolik CD/DVD hra je (jestli má každý díl svůj vlastní, nebo je to vše v jednom...)?

  • Honza

   Zdravim, docela o teto "quadrilogii" uvazuju, ale zajimala by me jedna vec, a to, jestli vsechny dily umoznuji bezproblemove fungovani nebo zakomponovani gamepadu, zejmena o dilu prvnim jsem nekde cetl, ze s tim maji lide problemy nebo ze to vubec nejde (nepodporuje) tak bych to potreboval znat. Na klavesnici to totiz rozhodne hrat nechci (hral se demo WW a snad i Pisku a na ni to skutecne neni urcene ani intuitivni) tak bych to potreboval vedet. Za pr. odpoved od nekoho kdo 100% vi predem dekuju.

  • Forrest

   mohli to pojmenovat Prince of Persia Legend edice

  • Martin

   Taky mě ten název připadá divnej.
   Ale hlavně mě je divný proč do tý edice daj tři hry co k sobě patří a pak jednu co je úplně jiná a s pískama nic společnýho. To tam snad měli dát ty zapomenutý písky aby to byla tetralogie. Takhle je to obyč trilogie + jedna hra co z předchozíma nemá nic společnýho....

  • Ursus

   Tohle se Playmanovi fakt povedlo. :D
   Neměli oni namysli náhodou tetralogii?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Jinak supr edice doporučuju.