Prince of Persia: Zapomenuté písky
PC

(16x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Fantasy, TPS
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 14532
Hra také dostupná pro:  WII
  • Kategorie

    PC / PC hry / Akční
    Prince of Persia: The Forgotten Sands představuje další kapitolu ze světa oblíbených Sands of Time. Při své výpravě do Azadu navštíví princ království svého bratra a nachází královský palác v obležení mocné armády prahnoucí po jeho zničení. Když v zoufalé snaze zachránit království před totálním vyhlazením padne rozhodnutí použít prastarou sílu písku, vydává se náš hrdina na epickou výpravu, při které se vžije do role opravdového vůdce a postupně přijde na to, že moc si často žádá oběti. Obměněné klasické hratelnosti: Všechno od rozsáhlých bojů s několika nepřáteli najednou po úchvatné akrobatické kousky v gigantických prostředích doznalo vylepšení díky princově schopnosti ovládat přírodu a čas. Prince of Persia: The Forgotten Sands dodá princovým nevídaným schopnostem nový rozměr. Senzačního zážitku: Prince of Persia: The Forgotten Sands nabídne hráčům nezapomenutelné okamžiky zprostředkované moderní technologií oceněného enginu Anvil. Před branami království se odehrává mohutná válka a princovy schopnosti budou během epických scén, nad kterými zůstává rozum stát, důkladně prověřeny. Vlády na přírodou: Díky moci nad přírodou a časem bude mít princ jedinečnou kontrolu nad svým okolím a nepřáteli. Zjistí, že ovládnutí sil přírody se pro jeho schopnost převíjet čas ukáže jako ničivý společník. Hra je kompletně v češtině.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (16)
Přidat hodnocení

Graficky hezky zpracovaná hra leč o proti ostatním dílům pěkně odfláknutá...přesto fandové nezanevřete nad touto hrou,jelikož to stále je prince of persia a stojí za to abyste si ho zahráli.

Je to zase ten starý Prince Of Persia,akorát v lepším grafickém kabátku,ale myslím si,že mě toho ještě mnoho chybí :-) snad příště

Hra sice nijak nepřekvapuje, ale rychle odsýpá, je svižná a dynamická. Nicméně je velmi krátká, doba dohrání cca 8 hodin.

Navzdory mnoha nedostatků, je hra stále velmi dobře hratelná a pro každého fanouška je poviností. Nedosahuje sice takových kvalit jako byl díl " Dva trůny " nebo famózní " Válečník " ale stále je to starý dobrý princ.

a přes tyto zápory sem s hrou spokojen a určitě ji doporučuju :)

Hra není tak špatná jak by to mohlo vypadat, ale že by vás pohltila to ne. Pořád, ale lepší než ten kreslený.

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu