Dragons Dogma Dark Arisen (PC DIGITAL)
DIGITAL

(1x)
269
Nákupem získáte 3 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1002823" ["cena"]=> string(3) "269" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 269 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: 2D adventura
 • Po více jak dvou letech přichází původně pouze konzolová hra Dragon´s Dogma také na PC. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zahrát si tuto skvělou RPG hru také na vašem PC!
  Ve hře najdete původní obsah hry Dragon's Dogma a herní rozšíření Dark Arisen, ve kterém vás čeká obrovská nová oblast, nové mise, nepřátele a další..
  Jen kousek od pevniny Gransys je prokletý Bitterblack Isle, kde se pustíte do nového dobrodružství aby jste odhalili celou podzemní říši. Pokud již máte původní Dragon's Dogma, můžete exportovat svoje postavy a všechny uložené pozice a pokračovat tak v cestě za dobrodružstvím. Můžete tak získat zcela nové schopnosti a vylepšení, stejně jako nové zbraně a brnění. Stejně tak předchozí majitelé získají 100 tisíc rift krystalů, Gransys armour pack se šesti novými kostýmy a neomezeně ferrystounů.
  Ti, kdo Dragon's Dogma dosud nehráli, mají jedinečnou možnost zažít dobrodružství od začátku spolu s novým obsahem.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Neuroxerus

   Jan Bobrovský: Ach, to je velká škoda. U vás nakupuji opravdu rád, ale v tomto případě se tedy budu muset poohlédnout jinde, tohle je zrovna kus, který toužím mít v poličce. Mockrát děkuji za rychlou odpověď:-)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Neuroxerus: Krabicová verze se již bohužel vyprodala. A vypadá to, že už nebude :(

  • Neuroxerus

   Dobrý den,

   je nějaká šance, že budete prodávat i krabicovou verzi této hry?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Pro mě obrovské zklamání. Po dohrání Zaklínače 3 jsem dostal hru z jiné ligy, naprosto amatérskou jak příběhem, grafikou a celkově světem hry. A hlavně toto není RPG jak uvádějí autoři, ale bojovka v otevřeném světě se spoustou špatných úkolů a plochých charakterů.