Double Dragon Trilogy (PC DIGITAL)
DIGITAL

89
Nákupem získáte 1 kredit
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1004506" ["cena"]=> string(2) "89" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 89 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Lokální kooperace
Štítky: Arkáda, 2D hra, Retro
 • Dva herní režimy: "Arcade" (hrajte hru od začátku do konce a snažte se mít co nejvyšší skóre) a "Story" (odemykejte si nové úrovně a achievementy v průběhu hraní).Nastavitelné ovládání (klávesnice & gamepad).Tři úrovně obtížnosti: "easy" (jednodušší než původní obtížnost), "original" (stejná jako na automatu) a "expert" (skutečná výzva!).Vyberte si mezi původním 8-bitovým soundtrackem a úplně novým, remasterovaným!Vyberte si mezi původní grafikou a nebo video-filtrem.Achievementy, žebříčky.Kooperace (lokální i online).
  Double Dragon, převratná a extrémně populární hra už od jejího představení na automatech v roce 1987, je nezpochybnitelnou kmotrou kooperativních mlátiček!
  Vstupte do Double Dragon Trilogy, kompilace obsahující všechny díly oblíbené automatové série: Double Dragon, Double Dragon 2: The Revenge, a Double Dragon 3: The Rosetta Stone. První díl začíná ve chvíli, kdy se Billy a jeho bratr Jimmy, oba mistři bojových umění, vydávají zachránit Billyho přítelkyni Marian, která byla unesena gangem Black Shadows. Najdete tu všechny vaše oblíbené údery: údery, kopy, lokty, kolínka a celá řada ne-úplně-legálních zbraní.
  Probojujte se všemi třemi tituly a těšte se z úžasnosti jedněch z nejpopulárnějších automatových her 80. let!
  Hlavní vlastnosti:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Double Dragon Trilogy (PC DIGITAL)!