Shelter 2 Mountains (PC DIGITAL)
DIGITAL

159
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1004589" ["cena"]=> string(3) "159" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 159 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, DLC
Štítky: 2D adventura, Survival
 • Rozlehlá horská oblast k prozkoumávání. Vysoké vrcholky a husté lesy přidávají do vaší cesty prvky vertikálnosti.Lišky, medvědi a ptáci nově obývají všechny části světa. Některá zvířata mohou být predátory a zároveň lovnou zvěří.Nová tajemství a skrytá místa k prozkoumání.Dvě nové, původní skladby.Nové efekty počasí a čtyři nové světelné efekty. Čekají vás zimní rána, mlhavý podzim, studené jaro a živoucí letní paleta.Nové acheivementy, sběratelské předměty a nový rysí skin.Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Shelter 2 v platformě Steam.
  Svět hry Shelter 2 se rozrůstá. Mountains je přídavek, který přináší novou, rozsáhlou vysokohorskou oblast a novou faunu, a to jak predátory, tak i lovnou zvěř.
  Rysí samička Inna a její mláďata objevují na svých cestách novou oblast. Rozlehlý horský kraj s hustými lesy a vrcholky, z nichž je krásný výhled. Nejsou zde však sami. Místní fauna boří hranicí mezi lovci a lovnou zvěří, a rysí rodinka tak musí využít veškerou bystrost i obratnost, aby překonala nástraha nového světa.
  Herní prvky:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Shelter 2 Mountains (PC DIGITAL)!