Sniper Elite 3
PC

(2x)
399
Nákupem získáte 15 kreditů
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: TPS, Světová válka
  • Sniper Elite 3 je již třetí díl oblíbeného simulátoru smrtícího odstřelovače, jenž se může pochlubit novým enginem a novým killcamem. Celou hru Rebellion přesunul na severoafrické bojiště a přináší tak nové možnosti jak pro Vás jako hráče, tak pro prostředí. Díky tomu Vás čekají rozlehlá bojiště s uvěřitelnými scénáři a smysluplná rozhodnutí. Připravte se na pořádnou melu, připravte se být odstřelovačem!!
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Sniper Elite 3 je povedenou hrou, které se ale nevyhnuly místy opravdu velké porodní bolesti. Konzistentní zážitek z hraní tak často přeseknou nesmyslné bugy a ne zrovna inteligentní umělá inteligence. I přesto si ale hru užijete a to platí dvojnásob, pokud patříte mezi fanoušky série.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Hra je hezky udělaná a pobaví.
Ale jak jsem už zmiňoval, kampaň je bez příběhu a strašně krátká, takže bych si tuto hru koupil, jen kdybych byl milovník her Sniper Elite..
Hra mi přinesla krásný zážitek, efekty, prostřední a grafiku, ale bohůžel i zklamání s příběhem a dobou hraní..

Tuto hru bych doporučil hráčům ,kteří nehráli předchozí díly hry,protože by byli nadšení.Ale já osobně jsem hrál předešlé dva díly této série a tenhle se mi až tak nezamlouvá .Takže pokud si tuto hru koupí člověk který hrál předešlé díly,mohl by být docela zklamaný.
Ale jak říkám je to věc jen mého názoru .