WRC 5
PC

(1x)
899
Nákupem získáte 35 kreditů
 • 899 Kč Skladem
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Přes dvacet závodních speciálu čeká na to, až je prověříte v těch nejtěžších závodech, které závodní jezdec může zažít. Všechny si můžete v dílně upravovat a opravovat dle vašeho stylu jízdy a věřte, že to bude zapotřebí. O poničená kola, chlazení, zavěšení a další radosti nebude nouze. Času je ale málo a tak pečlivě vybírejte do čeho se pustíte.

  Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  WRC 5 přináší nový fyzikální systém a engine slibující návrat na výsluní realistických rally závodů. Najdete zde všechny závodní třídy včetně WRC Junior a samozřejmě všechny aktuální týmy a jezdce.  BUDE TO DRNCAT
  Šotolina, asfalt, bahno, sníh, led... poprvé v sérii bude mít typ povrchu opravdový dopad na chování auta. Také se budete muset naučit, jak správně vyladit auto pro různé podmínky na trati. Pokud je očekávaný déšť, tak to určitě bude chtít trošku jiné nastavení, než u horkého letního dne. Ovšem ten pocit vítězství po šílené jízdě na bahně nebo ve sněhové vánici bude stát za to!

  VŠECHNY ZÁVODNÍ TŘÍDY
  Ve hře najdete všechny třídy mistrovství WRC, WRC2, WRC i WRC Junior. Všechny s oficiálními auty, jezdci a speciálními tratěmi. V kariéře odstartujete na 65 unikátních tratích, od zasněžených švédských polňaček, až po kamenné cesty v Mexiku. Celkem to dělá přes 400 kilometrů tratí ve 13 zemích světa.

  WRC 5

  DRSNÁ JÍZDA
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Zdravím,
   pravděpodobně k WRC 5 žádný dárek mít nebudeme. Ale hra určitě bude stát za to i sama o sobě :)

  • Štěpán Ledvina

   Dobrý den bude k přeobjednávce nějaký dárek

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Kdy už konečně někdo udělá rally tak jak ve skutečnosti je a se vším všudy. Odjedete dvě rally a už vás to nebaví.