LBX: Little Battlers Experience
3DS

999
Nákupem získáte 39 kreditů
 • 999 Kč Skladem
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Vánoční balící papír Xzone
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: JRPG, Akční RPG, Japonské
 • Little Battlers eXperience je dalším titulem série Little Battlers Experience od studia LEVEL-5 (autoři herních sérií jako je Inazuma Eleven či Professor Layton), která kromě her produkuje taktéž úspěšné anime (japonské kreslené seriály) a manga (japonské komiksy) série stejně jako hračky. Příběh této hry vychází z první sezóny anime zasazené do roku 2046 a sledující příběh žáka základní školy jménem Van Yamano, který je fanouškem kapesních LBX robotů a jejich soubojů ve speciálních bojových arénách. Díky těmto takzvaným Battle Boxům, vyrobeným ze speciálního posíleného materiálu, mohou děti bezpečně vést své LBX do bojů za pomoci dálkového ovládání.

  Příběh hry Little Battlers eXperience začíná, když záhadná žena hlavnímu hrdinovi svěří speciální model LBX označený jako “AX-00”, který podle jejích slov může zachránit svět… nebo ho zničit. Van se brzy na to ocitne tváří tvář svému školnímu rivalovi v boji o cenný kus zbroje pro svého LBX robota. Jakmile se ale na scéně objeví ďábelská organizace jménem New Dawn Raisers a pokusí se zmocnit Vanova cenného vlastnictví, sázky začnou raketově stoupat. V ohrožení se totiž záhy neocitne jenom Van a jeho přátelé, nýbrž celý svět.

  Klíčem k porážce vašich oponentů je pak upravování vašich LBX robotů. K dipozici je tak více než 130 rozdílných modelů a přes 4000 samostatných částí k sesbírání. Možností jak si vytvořit vskutku unikátního bojovníka je tak víc než požehnaně. Vyzbrojte svého LBX robota zbraněmi, brněním i jádrem a sledujte jak váš výtvor ožije v bojové aréně!

  Tyto bitvy se odehrávají v již zmíněných Battle Boxech, které mohou na první pohled vypadat jako malá dioramata, ale ve skutečnosti každý z nich skrývá svůj vlastní miniaturní svět. Na bojišti ovládáte své BLX z pohledu třetí osoby a musíte se naučit využívat okolní prostředí ve svůj prospěch. Skákejte, kryjte se, manévrujte a vyhrávejte. Každá akce však vyčerpává takzvaný Tension Gage. Pokud se dostane až na nulu, vaše rychlost a síla extrémně klesnou. Budete tak muset použít svůj důvtip a přizpůsobit svůj herní styl výbavě vašich LBX robotů. Jo a hlídejte si těžce poškozené oponenty. Můžete totiž risknout zasazení takzvaného Breaking Blow a zbavit se jich jednou pro vždy. Pokud ale minete, vaše LBX se přehřeje a nepřítel tak dostane příležitost k protiútoku.

  Samozřejmostí je také multiplayer až pro 6 hráčů, ale ať už hrajete sami nebo s kamarády, nikdy se nezapomeňte o svá LBX řádně starat. Pokud totiž jejich Mantenance Gage klesne na nulu, nebudou jejich součástky dostávat zdaleka tolik Tune-up bodů na konci úspěšných bitev. Vždycky tedy svá LBX před bitvami pořádně naolejujte a udržujte je v bojeschopném stavu.

 • konzole Nintendo 3DS
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí LBX: Little Battlers Experience!