Prey
PS4

499
Nákupem získáte 19 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi, PS4 Pro Enhanced
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Prey je akční sci-fi z pohledu první osoby od Arkane Studios, tvůrců oceňované série Dishonored. Píše se rok 2032 a vy se probouzíte na palubě vesmírné stanice Talos I obíhající na orbitě Měsíce. Představujete klíčový subjekt experimentu, který má za cíl jednou provždy změnit lidstvo - ale něco se strašlivě pokazilo.   SCI-FI THRILLER
  Na palubě vesmírné stanice Talos I není nic tak, jak se na první pohled zdá. Jako Morgan Yu se pouštíte do rozluštění stop, které jste si pro sebe zanechali, s cílem odhalit pravdu o své minulosti. Jakou roli hrajete v plánech společnosti a co je zač mysteriózní síla, které pustoší stanici?

  Prey (PS4)

  VÝJIMEČNÉ PROSTŘEDÍ
  Vesmírná stanice Talos I, která obíhá Měsíc, představuje vrchol privátního vesmírného podnikání. Objevte okázalé dovednosti korporátního luxusu 60. let a procházejte skrz propojené, nelineární prostory vystavěné s cílem skrýt nespočetná tajemství.

  prey 2

  NEPŘEDSTAVITELNÁ HROZBA
  Temná mimozemská entita, která zamořila Talos I, představuje živoucí sílu mající za cíl vyhladit svou kořist. Je jen na Vás, jako na jediném přeživším na stanici, ukončit smrtelný útok těchto děsivých predátorů.

  PS4Pro_Enhanced

  ČELTE MNOHA VÝZVÁM
  Přizpůsobte si herní možnosti a nastavení obtížnosti a užijte si tak ještě více osobité dobrodružství. Získávejte mimozemské schopnosti a vyvíjejte si tak odlišné kombinace sil a vylepšujte své unikátní dovednosti. Vytvářejte stále více užitečné předměty za pomoci nástrojů, které naleznete na palubě. Postavte se bezprecedentním hrozbám za použití svého důvtipu a schopnosti improvizovat.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • rami

   V demu byl sileny input lag. Doufam, ze je to opraveno.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Jakub Vidlák: Ke hře máme jako dárek hrneček Talos I. Steelbook už tedy není v plánu.

  • Jakub Vidlák

   Neplanujete pridani steelbooku? Je pekny a urcite bych si hru hned predobjednal.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Pavel Král: Určitě bychom ke hře rádi měli dárek, ale vydání je ještě velmi daleko na jakékoliv oznámení :)

  • Pavel Král

   Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli bude nějaký dárek k předobjednávce?Na Prey se hodně těším.Děkuji.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Prey je jednou z mála inteligentních stříleček, které se nebojí jít proti proudu dnešních trendů a otestují vaše schopnosti přežívání i přemýšlení. Existuje pár problémů, kterými hra trpí, ale v mnoha ohledech to dohání tím, co dělá skvěle. A že toho skvěle dělá vážně hodně.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Prey!