Super Luckys Tale
XONE

499
Nákupem získáte 19 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: České titulky, Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 3D plošinovka, Hopsačka
 • Super Lucky’s Tale je nádherná a hravá plošinovka pro hráče každého věku. Hlavní hrdinou je charismatický optimista Lucky. Vydává se vstříc dobrodružství, při němž hledá svou vnitřní sílu a snaží se pomoci své sestře zachránit Knihu věků z rukou zlotřilého Jinxe. Prožijte znovu éru klasických plošinovek se vším, co k tomu patří v této krásné hře, která využívá výkonu nové konzole Xbox One X.  ROZTOMILÉ POSTAVIČKY
  Lucky se musí postavit zlobivým koťátkům, Jinxovým rozpustilým dětem a zloduchům-samoukům, kteří ale zřejmě Jinxovy plány moc dobře nechápou. Lucky potkává cestou také přátele a spojence. Narazí na ztraceného Yettiho, skupinku duchů, vesnici červích sedláků a další barvité přátele, kteří žijí v Knize věků.

  Super Luckys Tale

  NEČEKANÉ VÝZVY
  Vyzkoušejte si své schopnosti v karnevalových minihrách a nervydrásajícím překážkovém závodě horkovzdušných balónů. Navíc jsou tu překvapivé „Jinxovy úrovně“, které se objeví vždy, když to nejméně čekáte, a zatáhnou Luckyho do ďábelské hry na život a na smrt. Prozkoumejte skrytá tajemství nových světů pomocí Luckyho schopnosti procházet podzemními chodbami. Vrhněte se do nepředvídatelné liščí nory nebo zkuste ďábelské úrovně obtížné plošinovky a odblokujte si další odměny.

  Lucky

  PRO KAŽDÉHO
  Vraťte se do doby klasických plošinovek s výzvami, které pobaví zkušené i méně ostřílené hráče v každém věku.

  lišák
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Happy: Aktivovaný účet mít nemusíte, ale pro využití všech funkcí je to lepší :)

  • Happy

   Dekuji za odpoved Trochu.v tom.plavu Musim mit aktivovany xbox live ucet? aby mi u teto a pripadne jinych her nabihala cestina? Dekuji za ochotu.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Happy: Ujistěte se, že v nastavení konzole máte zvolenou Českou republiku a to samé u Xbox Live účtu. Poté by se hra sama měla přepnout do češtiny :)

  • Happy

   Jak nastavit v teto hre cestinu?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Dan: Děkujeme za upozornění, chybku jsme opravili :)

  • Dan

   Chtěl bych vás jen informovat že tato hra obsahuje českou lokalizaci v podobě českych titulků a vi máte psáno jen anglickou lokalizaci...s pozdravem Dan :)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Super Luckys Tale!