De-Void (PC DIGITAL)
DIGITAL

199
Nákupem získáte 7 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
 • Adventura z prvního pohledu. Rozsáhlý svět k prokoumání v detailně zpracované vesmírné stanici, mimozemských základen, pouští, ubytovny kolonistů a armádní základny. Rozšifrujte videa a poznámky kolonistů a odhalte celý příběh. Zkoumejte svět skrze oči Wilco, kyborga s umělou inteligencí s úkolem pomoci Vám zjistit, cos e stalo s kolonisty. Steam achievementy, Karty a podporu Game Controlleru.

  Ztracená kolonie na vzdálené planetě.

  Kolonie lidstva ve stínu vzpomínek, šílenství a konspirace.

  Lidé z kolonie nadále neodpovídají na pokusy o komunikaci.

  Znepokojení o bezpečí investice, specialista oddělení lidských zdrojů, Elizabeth Woolgather je korporací vyslána na planetu Ancyra zjistit a podat zprávu svým nadřízeným. Bohužel příliš rychle zjistí, že „vědět“ může být nebezpečné.

  De-Void je výpravná hra z prvního pohledu, kde hráč prozkoumá záhadné okolnosti zmizení osádky vzdálené vesmírné kolonie. Navzdory jejich zmizení se kolonie a přilehlé oblasti stále zmítá ozvěnami myšlenek a emocemi osádky. Za pomoci umělé inteligence jménem Wilco musí Elizabeth interpretovat tyto vzpomínky a poskládat kousky skládačky. Zanedlouho Elizabeth zjistí přítomnost něčeho prastarého, nemožného a velice znepokojujícího.

  De-Void je příběh lidstva ztraceného v hlubokém vesmíru, ale pod povrchem leži komplexní příběh konspirací, zrady a šílenství.

  Na planetě Ancyra neexistují žádné lehké odpovědi.

  Klíčové prvky:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí De-Void (PC DIGITAL)!