Stellar Overload (PC DIGITAL) EARLY ACCESS
DIGITAL

409
Nákupem získáte 16 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
 • POZOR! Hra se nachází v Early Access (Včasném Přístupu) a některé její prvky se můžou změnit v momentu vydání poslední verze.

   

  Stellar Overload je dobrodružná hra ve světě vybudovaném z bloků. Hřiště, zcela otevřené, se skládá z různých krychlových planet. Tím, že budeš procházet přes další etapy scénáře science-fiction, budeš muset prozkoumat všechny tyto planety, sám nebo s dalšími hráči...

  Hřiště

  Každá planeta má svou vlastní konkrétní sadu zásob. Najdi je, budeš je potřebovat k přístupu k novým technologiím. Merx, malá zelená planeta, je první planeta ve hře.

  Příběh a důležité postavy

  Stellar Overloard je dobrodružná hra s scénářem, v němž se pustíš do záchranné mise planety Merx a budeš bojovat proti impériu válečné mašinérie.

  Některé postavy, propojené přímo s hlavním příběhem, Ti poskytnou cenné informace, které Ti pomůžou ve hře.

  Možnosti hry týkající se příběh a pokroku:

  Schopnost přizpůsobit svoji postavu Dialogy propojené (nebo ne) s úkoly Sleduj cíle mise v reálném čase Křivka spojená s úkoly a také s objevováním Planety (a nepřátelé) na různých úrovních

  Objevování a řemesla

  Tím, že děláš postup v hlavním příběhu, odkrýváš svět i sklepení a odemykáš další a další recepty. Tyto recepty Ti pomůžou posílit a postoupit dále v celém dobrodružství.

  Budeš potřebovat suroviny k vytvoření různých předmětů (nástrojů, zbraní, brnění…). Tyto suroviny můžeš najít mnoha různými způsoby: sbírej je přímo na planetách, hledej je v truhlách nebo je vyhrávej jako ceny za daný úkol.

  Možnosti průzkumu a řemesla:

  Globální mapa planet Minimapa Jetpack Ti usnadní cestování přes jeskyně Možnost sestavit vozidlo pro rychlejší cestování Různé řemeslnické dílny Zářící bloky Ti pomůžou oživit jeskyně Různé úrovně pracovní rukavice, abys zvedal bloky ve hře Teleportace (v rámci sklepení nebo mezi planetami) Vyvíjející se hudba a zvuky založené na cyklu dne a noci

  Boj

  Chceš-li se bránit proti nepřátelům, budeš záviset na tvůrčí schopnosti některých důležitých postav v příběhu a na tom, jak se naučíš vytvářet zbraně a brnění.

  Zbraň vystřelující bloky je poměrně exotická, může být nabita jakýmikoliv tvary bloků a házet je na nepřátele. Zranění nepřátel se budou lišit podle struktury bloků a dalších efektů. Kromě snahy poškodit nepřátele, můžeš vystřelit zářící blok na stěnu jeskyně, což ji osvítí.

  Možnosti pro boj ve hře nacházející se ve včasném přístupu:

  5 různých zbraní: pistole, brokovnice, zbraň střílející bloky, zvuková puška a granáty 1 brnění, výrazně snížit škody 6 různých protivníků (Arkuloidy, Cognitrony, roboti, Legionáři, Plazmové věže, Tesla věžě) Šéf v pevnosti

  Stavba

  Vzhledem k tomu, že Stellar Overload je hra zbudovaná z bloků, stavba (nebo shromažďování bloků) je důležitým aspektem hry.

  Můžeš vytvořit všechny druhy staveb, včetně vozidel, které usnadní průzkum planet.

  Existuje také kreativní mód, který Ti umožní popustit uzdu Tvé fantazii bez obav o scénář.

  Možnosti budování:

  6 různých tvarů bloků Snadné umístění a demolice zdí (rovné nebo šikmé) Nástroj „malování“ označené oblasti pomocí použití vybraného materiálu (většina se dá upravit) Nástroj k uložení konstrukce a jejího umístění na jiné místo („kopíruj/vlož“) Možnost nakreslit mřížku (Chcete-li usnadnit umístění objektů) Zpět/Zopakuj: velmi užitečný nástroj v kreativním režimu!

  Pár statistik o blocích

  MERX, první planeta ve hře a zároveň nejmenší z nich, je sestavena z 1200 bloků na každé straně a má pole 1 400 000 bloků na každé zdi.

  Nabízí tedy území o rozloze 540 000 m² a je sestavena z přibližně 2 miliard bloků!

  Planeta Shakar, největší ve hře, bude mít 8000 bloků na každé straně a každou stěnu skládající se z 64 000 000 bloků. Celá planeta bude postavena z 500 miliard bloků!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Stellar Overload (PC DIGITAL) EARLY ACCESS!