Metro: Exodus
PC

(2x)
699
Nákupem získáte 21 kreditů
 • 699 Kč
  Není skladem
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Odznak k 20. letům Xzone
Hra také dostupná pro:  XBOXPS4
 • Třetí pokračování Arťomova putování nás opět zavede do post-apokalyptické Moskvy, ze které se však poprvé podíváme i do divoké ruské divočiny. V obrovských nelineárních úrovních budeme prozkoumávat krajinu a pokračovat v příběhu inspirovaném knihami Dmitryje Glukhovského. Děj hry obsáhne celý rok od jara, léta, podzimu až po krutou nukleární zimu.
  Hra se aktivuje skrze Epic Games Store.

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Akční


  VZHŮRU NA POVRCH
  Čtvrt století po nukleární válce, která zdevastovala Zemi, se několik tisíc přeživších stále snaží přežít pod ruinami Moskvy v tunelech metra. V průběhu času bojovali proti zmutovaným bestiím a paranormálním jevům a utrpěly mnoho ztrát v občanské válce. Nyní ale jako Arťom musíte opustit Metro a vést svou skupinu na neskutečné dobrodružství napříč kontinentem v postapokalyptickém Rusku a hledat nový život na východě.

  Metro: Exodus

  OTEVŘENÁ FPS STŘÍLEČKA
  Metro Exodus nabídne epický příběh v krásné FPS střílečce studia 4A Games, která kombinuje smrtelné boje se stealth prvky, kdy budete hodně zkoumat a především se snažit přežít v jedné z nejrozsáhlejších her, které kdy byly vytvořeny.

  Metro Exodus

  RUSKÁ DIVOČINA
  Prozkoumejte ruskou divočinu napříč obrovskými a nelineárními levely a postupujte dál v napínavém příběhu, který se rozprostírá napříč celým rokem, od jara, přes léto a podzim, až do hluboké jaderné zimy. Příběh je inspirován knihami Dmitrye Glukhovskeho a Metro Exodus pokračuje je Artyomovým zatím nejrozsáhlejším dobrodružstvím.

  Metro 2033

  PLNOU PAROU VPŘED
  Cestu na východ vám usnadní Aurora, velice modifikovaná parní lokomotiva a její osádka. O jejím osudu budete rozhodovat díky systému rozhodnutí, které budou mít mnohé dopady jak na vaše soudruhy, tak na celý příběh, což zaručuje skvělou znovuhratelnost.

  Metro 2034
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Sam Fisher: Budeme rádi, pokud hru ohodnotíte :) Omlouváme se za komplikace.

  • Sam Fisher

   Admin: ok,takže mám vypsat novou recenzi?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Sam Fisher: Je to tak. Recenze nebyly smazány, ale byly psány u Day 1 Edice hry, která je vedena jako jiný produkt.
   Day 1 edice se vyprodala a stáhli jsme ji z nabídky. S ní bohužel zmizely i recenze. Běžná edice hry zatím žádné recenze nemá.

  • Sam Fisher

   Mám dotaz ... je chyba u mě nebo opravdu tady zmizely recenze?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Pro mě osobně je Metro Exodus s přehledem tím nejlepším Metrem. Klaustrofobní a hororové prostory moskevského metra sice nahradily převážně otevřenější a dýchatelnější lokace ruské divočiny, ale i ty si stále zachovávají hutnou, melancholickou a mrazivou atmosféru. Potěší také mnohem lepší postavy a příběh, zajímavější a různorodější mise a funkčnější herní mechaniky. Vadit tak mohou převážně jenom bugy.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Výborné pokračování! Více takových příběhových her pro jednoho hráče!

Pořád to má příběh,který vás žene ke konci hry.Pořád je to Metro,má to tu správnou atmosféru,ne ve všech lokacích,ale má. Gunplay a kustomizace zbraní na jedničku.Záporem je technický stav hry - bugy a glitche znemožňující dohrát hru.grafické nastavení hry je tristní - nemožnost vypnout blur,jen prohrabáním se v config. souboru,ale
to vám jistě rozbije hru,takže jen na vlastní nebezpečí.Antialising jim taky asi nic neříká a celkově si nastavení vystačí jen s možnostmi Low,Medium apod.Díky nepřítomnosti cloud savů se mi načetl save uložený pár hodin zpátky,i když save byl uložen jindy,takže pár hodin progressu v tahu.Takhle mi to ta hra udělala 2x.A tak se dostávám největšímu problému a to je Epic Game Store s nulovými funkcemi a uplácení Deep Silveru vydávat hru jen na jednom storu.Sna djim ty miliony za malé prodeje na PC stály za to :-) Hru jako takovou hodnotím 80/100,po rošádě s Epicem snižuju známku na 60/100, po takovémhle jednání s hráči si nezaslouží větší známku,i když za to vývojáři nemohou,doplácejí na hamižnost vydavatele.