UBOAT
PC

649
Nákupem získáte 19 kreditů
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Historické, 2. světová válka
 • BALENÍ OBSAHUJE
  - hru UBOAT v předběžném přístupu
  - tištěný plakát s průřezem ponorky
  - malý artbook s různými typy lodí
  - digitální soundtrack

  Základ všech survival prvků hry UBOAT stojí na propracovaném systému škod, který hráče nutí okamžitě reagovat na neočekávané události, ke kterým může docházet například vlivem přímého poškození lodi či následkem zanedbání nebo chybného rozhodnutí. Je jen na hráči, pro jaký postup se v případě propuknutí krize rozhodne.

  Hra je stále v režimu předběžného přístupu a zatím není dokončena. Automaticky se vám bude aktualizovat na nejnovější verzi.  EFEKTIVITA PROVOZU
  Zatímco vaše loď bude brázdit širá moře, vy se musíte spoléhat především sami na sebe. Využijte své organizační dovednosti, přerozdělujte dostupné zdroje co možná nejefektivněji a získávejte nové zásoby nalezené na moři či ve vracích nepřátelských lodí.

  UBOAT

  ELEKTŘINA A KYSLÍK
  Vyřaďte nepotřebná zařízení, abys dosáhl vyšší životnosti akumulátorů. Nařiďte posádce, aby zůstala ve svých kabinách s cílem snížit spotřebu kyslíku. Pokud dojde k poklesu morálky posádky, vymyslete aktivity, které je přivedou na jiné myšlenky.

  5908305218043

  NÁMOŘNÍK VE VÁLCE
  Během hry budou hráči průběžně obdržovat pokyny od centrály Kriegsmarine. Úspěšné provedení každého rozkazu bude odměněno dodatečným rozpočtem pro tvou jednotku a v neposlední řadě také uznáním nejen ze strany tvé posádky. Nakupujte nové vybavení, jako jsou nové typy torpéd, sonarů, pohlcovače CO2 a mnohem více. Vyšlete své důstojníky na speciální mise a provádějte tak výzkum nových technologií.

  ponorky
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí UBOAT!