Svoboda 1945: Liberation & Attentat 1942
PC

499
Nákupem získáte 15 kreditů
 • 499 Kč
  Předobjednávka

Dárek k předobjednávce

 • Dvojice unikátních českých her poprvé v jednom fyzickém balení a s celou řadou zajímavých bonusů navíc. Historické hry od Charles Games se unikátní kombinací adventury a interaktivními rozhovory se skutečnými herci věnují palčivým tématům minulosti. Svěží formou přináší současné generaci vhled do období, které by nemělo zůstat zapomenuto.

  Hra vychází v rámci Xzone Edice. V této edici si klademe za cíl přinášet hráčům skvělé české hry v luxusním balení, které si hra i hráči zaslouží.
  XZONE EDICE OBSAHUJE
  - Steam klíč na hru Svoboda 1945: Liberation a Attentat 1942
  - mini-artbook o vývoji obou her
  - 3 herní fotografie (10x15 cm)
  - oboustranný A2 plakát
  - dobový leták
  - kartičku k vyvolání fotografii

  Kategorie

  PC / PC hry / Adventury

  SVOBODA 1945: LIBERATION

  Novinka Svoboda 1945: Liberation zavede hráče do malé vesnice Svoboda v česko-německém pohraničí, aby rozhodl dlouholetý spor. Zdánlivě banální případ však nakonec sahá až do konce druhé světové války a nástupu komunismu. Záhy hráč navíc zjistí, že se ve vesnici pohyboval hrdinův děda. Co tam dělal a proč o tom nikdy nemluvil? Mohou hrůzy války ospravedlnit násilí po jejím konci?


  ATTENTAT 1942
  Druhou hrou v balení je oceňovaný titul Attentat 1942 z roku 2017. Historicky přesná adventura vypráví dějiny očima obyčejných lidí. Píše se rok 1942 a Reinhard Heydrich, zastupující říšský protektor Protektorátu Čechy a Morava, umírá po atentátu. Čekají na vás morální dilemata i boj o přežití. Na konci cesty odhalíte osud vašeho dědy a mnoho dalších příběhů z doby nacistické okupace.

  Svoboda 1945: Liberation & Attentat 1942
  svoboda 1945: liberation
  attentat 1942
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)