Two Point Hospital: Bigfoot (PC) DIGITAL
DIGITAL

229
Nákupem získáte 9 kreditů
 • 229 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Budovatelské, Manažerské, Nemocnice
Hra také dostupná pro:  SWITCHPS4XONE
 • Pro spuštění vyžaduje vlastnictví základní hry Two Point Hospital (verze pro Steam).

  Objevte novou, mrazivou oblast se třemi nemocnicemi, 34 dosud neznámými místními chorobami (9 z nich mají vliv na vzhled pacientů) a celou řadu nejnovějších předmětů.

  Místní celebrita, Bartholomew F. Yeti, se rozhodla přestat být chlupatým poustevníkem a založila petici o zlepšení standardů lékařské péče v Pointy Mountains - domově nejvíce zapomenutých občanů kraje Two Point. Pan Yeti potřebuje vaši pomoc při léčbě nových onemocnění, jako jsou: Cold Shoulder, Bard Flu a Aurora Snorealis!

  Hotel Underlook

  Vítejte v Underlook. Hotel a centrum měly štěstí na katastrofy a bezmocné vedení, také nechyběly nešťastné nehody, epidemie a žaloby hostů. Majitel má už dost negativních ohlasů a snižujících se výdělků. „Lékařský rozpočet“, jenž byl právě vytvořen, má zlepšit pověst hotelu a umožnit se vyhnout dalším soudním sporům. Vy jste byli požádání, abyste v zařízení vedli nové zdravotnické zařízení.

  Místo placení za každého vyléčeného pacienta dostanete peníze na cíle hotelu a měsíční výkonnostní bonus - jeho výše bude záviset na vaší efektivitě při léčbě hostů. Za první tři měsíce budou všechny provozní náklady pokryty měsíčním bonusem. Protože vaše nemocnice je součástí hotelu, neustále se potýkáte s negativními hodnoceními. Myslíme, že stojí za to investovat do dobrých marketingových poradců...

   

  Swelbard

  Zveme do Swelbardu, nejvzdálenějšího města v hrabství Two Point. Byli jste požádáni, abyste osvěžili místní výzkumný ústav tím, že zde založíte výzkumnou nemocnici. Vaše povinnosti budou zahrnovat léčbu lidí z okolí a dokončení některých mimořádných výzkumů zahájených ústavem.

  Swelbard se nachází v izolované oblasti, takže při hledání personálu se můžete setkat s některými obtížemi. Očekávejte, že na inzeráty budou odpovídat především nekvalifikovaní, nevzdělaní nebo zoufalí obyvatelé města. Pokud opravdu chcete léčit horaly a zlepšit pověst ústavu (který je nyní považován za exkrement akademického světa), musíte nejprve vyškolit personál.

  Zámek Roquefort

  Vítejte na zámku Roquefort! Tedy na jednom ze zámků Roquefort. Roquefortové, místní aristokratové, byli tak laskaví a zapůjčili nám jeden ze svých zámků, abychom zde vytvořili nemocnici.

  Dali nám také jedinečné vybavení. Slíbili jsme, že ho využijeme k oživování jejich hostů po každém z jejich neslavných sýrových banketů. Ačkoli Cryomatic byl vyroben pro nadšence vína, našel také využití v této strašidelné části kraje.

  Lečte pacienty trpící řadou nových onemocnění a využívejte fascinující terapeutické místností! Two Point Hospital: Bigfoot představuje 34 nových místních chorob, z toho 9 postihuje vzhled pacientů.


  Jsou to mezi jinými:

  Barking Mad Mechanical Metropolism Reptilian Metropolism Bard Flu Knightmares Monster Mishmash

   

  Vyzdobte své nemocnice různými zimními dekoracemi, aby působily co možná nejlépe na horských svazích!

  Vychutnejte si nová sedadla (včetně revoluční Cube of Sitting), vylepšete nemocnice kvalitními lyžařskými doplňky nebo jednoduše vytvořte útulnou atmosféru díky vánočnímu stromu a krbu.

   

   

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Two Point Hospital: Bigfoot (PC) DIGITAL!