Diablo III (PC) DIGITAL
DIGITAL

586
Nákupem získáte 6 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "25525" ["cena"]=> string(3) "649" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "4" } }
 • 649 Kč Skladem

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: Battle.NetBattle.NetLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Fantasy, Pseudo
Hra také dostupná pro:  SWITCHXONEPS4PCPS3
 • D engine – obohacen o velkolepé vizuální efekty a fyziku Havok. Četné vnitřní i venkovní prostory. Interaktivní prostředí – zničitelné prostředí pro kladení pastí a efektivní likvidaci příšer. Náhodně generované světy, které způsobí nekonečnou znovuhratelnost. Spousta těch nejhorších monster s unikátními způsoby útoku a rozličným chováním. Kompletně přepracovaný systém RPG, který umožní ještě větší RPG zážitek než kdykoliv předtím. Multiplayer přes Battle.net – zahrejte si se sousedem v Brně, Blavě a nebo v Michiganu. Nephalen Cube, kostka, ve které budeme moci už od začátku rozebírat a spojovat předměty. Cauldron of Jordan, předmět v inventáři, díky kterému je možné prodávat předměty kdekoliv ve světě. Odpadá tak neustálé vracení se do měst.

  Diablo je třetím pokračováním akčního RPG, které poprvé spatřilo světlo světa na konci roku 1996 a sklidilo veliký úspěch. Za titulem stojí oblíbený Blizzard Entertainment, který trojku vyvíjí od roku 2005. 
  Hra přešla do 3D vyobrazení, ale na základě přání mnoha fanoušků série není umožněno rotovat kamerou - povoleno je pouze zoomování. Hra si tak zachovala pevný isometrický pohled třetí osoby vznášející se pod úhlem nad bojištěm, stejně jako známe z předchozích dvou dílů. 
  Příběh je opět usazen do světa Sanctuary, na který dopadla kometa. Fanouškům dobře známá postava mága Deckarda Caina je možná jednou z prvních obětí narůstajícího zla. Formuje se nový nepřítel a my se navracíme zpět na stará místa, jako je vesnice Tristramu. Čekají nás i nové lokace a především nové úkoly. Vytvoříte si hrdinu z pěti odlišných tříd, jako jsou: Wizard, Witch Doctor, Demon Hunter, Barbarian a Monk. Každý je vybavený řadou kouzel a schopností. Jako jeden z hrdinů budeme rozplétat epický příběh a zapojíme se do lítých bojů s hordami monster. Budeme vylepšovat svoje vlastnosti a rozvíjet je ve zcela přepracovaném a vylepšeném "RPG stromu". 
  Co nás čeká? 

  Pět charakterů – Wizard, Witch Doctor, Demon Hunter, Barbarian a Monk. Nový 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Diablo III (PC) DIGITAL!