Pure Farming 2018
XBOX

999
Nákupem získáte 30 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Open-world, Farmaření
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 27003
 • Využijte nejnovější technologie a nejmodernější licencované stroje ke správě své vlastní farmy. Ve hře je dostupné prostředí evropské, asijské i americké, tudíž můžete pěstovat typické plodiny pro tato podnebí, namátkou jmenujme kávovník a olivy. Hra nabízí tři unikátní mody s různorodou hratelností, která potěší nováčky i veterány žánru.  VŠE LICENCOVÁNO

  Nasaďte galoše a vydejte se na svou virtuální farmu, v níž můžete dělat téměř vše. Od chovu zvířectva, pěstování plodin, výsadby sadů, skleníky, až po zelenou energii. K tomu všemu vám budou pomáhat stroje od věhlasných značek jako Zetor, Landini, McCormick, DAF, Mitsubishi a mnoho dalších. Vzhledem k plnohodnotným licencím jsou všechny tyto mašiny deatilně provedeny do posledního šroubku.

  Pure Farming 2018 (PC)

  GLOBÁLNÍ FARMAŘENÍ
  Pure Farming 2018 je první hra, nabízející ucelený globální zážitek. Cestujte mezi svými farmami v Itálii, Kolumbii, Japonsku a USA, přičemž se na těchto místech vypořádejte se specifickým klimatem a použijte zemědělské stroje, které doposud nebyly v žádné jiné simulaci, namátkou jmenujme třeba stroj na sázení rýže.

  Pure Farming 2018 (PC)

  PRO VŠECHNY
  Tři různorodé módy nabízí volnost, ale zároveň výzvu při vedení svých farem. Hru si užijí jak nováčci, tak veterání farmaření. Všichni si pak užijí dechberoucí krajiny čtyř kontinentů v realistické grafice.

  Pure Farming 2018 (PC)

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • MK

   Dobrý den,
   hra se mi automaticky nastavila v Aj a nenašla jsem možnost, jak nastavit české titulky. Můžete mi poradit? Díky moc!

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Pure Farming 2018? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu