RAGE 2
PS4

1 699
Nákupem získáte 68 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi, Open-world, Post-apokalyptické
Hra také dostupná pro:  PCXBOX
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 120 Kč

nebo

 180 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • Post-apo střílečka od slavného studia id Soft je zpátky. V otevřeném světě můžete jít kamkoliv, zastřelit kohokoliv a odpálit cokoliv! Píše se rok 2185, svět se nachází v nebezpečné a nelehké době, kdy jej tyranizují nemilosrdné a krvežíznivé gangy jezdící po otevřených silnicích. Vy jako Walker budete posledním strážcem pustiny, chránící ji před gangy.  POSLEDNÍ RANGER
  Poté, co asteroid ničivě udeří na Zemi a je vyhlazeno téměř 80 % lidské populace, dochází k dalšímu úbytku obyvatel. Nemilosrdné a krvežíznivé gangy vládnou otevřeným cestám a tyranská Autorita vládne železnou rukou. Jako Walker, poslední Ranger široko daleko, představujete pro Autoritu přímou hrozbu. Nejprve vás připraví o domov a poté vás ponechají napospas smrti. Nastává váš čas se zuřivě postavit za spravedlnost a svobodu. Postavte se sadistickým gangům v otevřeném světě naplněném rostoucím šílenstvím a nalezni nástroje a techniku potřebnou k potlačení represivní vlády Autority jednou provždy.

  RAGE 2

  VÍTEJTE V SHOOTER UNIVERZU
  Unikátní spojení králů stříleček z id Software a mistrů na poli her s otevřeným světem z Avalanche Studios' představuje skutečnou zárukou úspěchu. RAGE 2 je více než jen střílečka nebo hra s otevřeným světem - je to shooter univerzum. Objevujte rozlehlý a rozmanitý svět RAGE 2 při pronásledování Autority. Čekají na vás bujné džungle, zrádné bažiny nebo sluncem zaplavené pouště. Pustina má skutečně masivní rozlohu a vy máte arzenál, se kterým budete schopni bojovat o každý její centimetr.

  rejdž

  SEŠLÁPNĚTE PLYN
  Monster trucky, gyrokoptéry a mnohem více - RAGE 2 nabídne škálu drsných dopravních prostředků. Platí jednoduché pravidlo - žádná pravidla nejsou. Jakmile můžete něco vidět, můžete to i řídit. Přinášejte bolest využíváním kolekce vylepšitelných zbraní, devastujících schopností Nanotrite a Overdrive, které Vám umožní jít za mechanické limity. Bojujte se zuřivými frakcemi, abyste dostali pustinu pod svou kontrolu. Každá frakce přinese množství šílenců, mutantů a jiných děsivých monster žíznivých po Vaší krvi.

  rage
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (12)

  • Score

   Sapporo: Ano funguje . Jestli má hra datum vydání 14.5 tak je lepší to objednat třeba 10.5 :-) a 14.5 to máte doma .

  • Sapporo

   Zdar.Vcera objednáno v 9:30 a zatím žádné informace o odeslání?!!Už nefunguje mít hru v den vydání?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   gregi: Pokud přidáme sběratelku do nabídky, tak budeme všechny zákazníky automaticky kontaktovat :)

  • gregi

   OK. Objednávku som vytvoril pod číslom 1111674981. Ako zistím či budete maž nejaké kusy k dispozícií tej zberateľskej edície? Mám Vás kontaktovať? Alebo aký je ďalej postup? Záujem mám o hru len v prípade, že bude dostupná zberateľská edícia.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   gregi: Určitě doporučujeme. Zákazníci s běžnou edici u nás mají vždy přednostní právo na sběratelku :)

  • gregi

   Takže si mám predobjednať obyčajnú verziu? Pýtam sa preto lebo som zo Slovenska a nerád by som minul tú zberateľskú edíciu ak nejaká teda bude.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Zatím čekáme na vyjádření zda bude i v ČR. Pokud ano, tak dáme všem předobjednávkám vědět jako první :)

  • gregi

   Tiež by ma zaujímalo či bude zberateľská edícia s tou hovoriacou hlavou. Na internete sa dá objednať ale len do USA.

  • pán z pohádky

   Bude sběratelská edice ? :)

  • rami

   Tak muj zajem definitivne opadl diky jedne leaked novince :) Tato hra totiz bude jako sluzba, resp game as a service. Takze asi tak. Skoda, uz jsem se to chystal objednat :(

  • jirka

   snad to nebude stereotipní nuda jako Mad Max.

  • RomiDush

   Hmm... nějak si nemůžu pomoct, ale trochu mě to zatím odrazuje... uvidíme, jak to dopadne nakonec :)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Když se člověk zamyslí, RAGE 2 vlastně není nijak duchaplnou, originální ani zvlášť komplexní hrou. Ale zároveň ví, jakou hrou chce být, a přesně takovou je. Je to zábavná, ztřeštěná, adrenalinová střílečka, která bohužel i přes své výrazné kvality v podobě gunplaye, prostředí a atmosféry trpí několika technickými nedostatky, horším jízdním modelem, nedostačujícím příběhem a otevřeným světem, jehož náplň může některým přijít okamžitě stereotypní a jiným zábavná i po desítkách hodin, které zde lze strávit.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí RAGE 2!