Rage (PC) DIGITAL
DIGITAL

239
Nákupem získáte 3 kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • RAGE je převratná střílečka z vlastního pohledu zasazená do blízké budoucnosti, po tom, co do Země narazil asteroid a zanechal za sebou jen zničený svět. Vy se objevujete v této rozsáhlé pustině a zjišťujete, že lidskost prožívá krušné chvíle v boji proti gangům banditů, mutantům a Autoritám - utlačovatelskému vládnímu režimu, který má z nějakého důvodu speciální zájem právě o vás. Díky intenzivní akci z vlastního pohledu, krkolomným soubojům vozidel, rozsáhlému světu k prozkoumávání a grafice postvené na revoluční technologii id Tech 5 od id Software, RAGE nabízí zážitek jako žádná hra před ním.

  Ve strachu z celoplanetární katastrofy v podobě obrovského asteroidu blížícího se k Zemi se světoví vůdci ocitli tváří v tvář nevyhnutelnému úkolu: zajistit přežití lidské rasy. Situace nenabízela moc alternativ, proto vybranými lidmi naplnili moduly se zařízeními na podporu života a zakopali je hluboko pod Zemský povrch. Vy jste jeden z vybraných členů "posádek" těchto moderních arch a bez varování a o samotě se ocitáte ve světě RAGE. Závisí na vašich zařízeních, jestli přežijete ve světě plném lidí, kteří by vás radši viděli mrtvé. RAGE kombinuje vynikající vyprávění příběhu s adrenalinovou akcí.

  Hlavní vlastnosti:

  Nervy drásající přestřelky z vlastního pohledu a prozkoumávání: Došlápněte si na gangy banditů a hordy mutantů s použitím arzenálu exotických zbraní a speciálních předmětů jako Wingsticky, osobní obranné věže, obranní roboti a na dálku ovládaná výbušná autíčka. Frenetické automobilové šílenství z pohledu třetí osoby: Spalte v pustině trochu gumy ve vaší vlastní super buggině! Vylepšujte a upravujte vaše auto speciálními díly, nátěry a zbraněmi a potom otestujte vaše schopnosti v bitvách proti clanům banditů na čtyřech kolech nebo účastí v nebezpečných závodech. Bohaté zážitky: Kromě akce z vlastního pohledu a soubojů vozidel nabízí RAGE otevřená svět k prozkoumání, unikátní postavy, vedlejší úkoly a podmanivý příběh. Grafika, kterou musíte vidět, abyste uvěřili: Nová Megatexture technologie poháněná převratným enginem id Tech 5 od id Software, oživuje rozsáhlou pustinu v detailech, které nikdy před tím nebylo možné dosáhnout, a navíc běží v ohromujících 60 snímcích za sekundu. Tři způsoby hraní pro nikdy nekončící akci: Ponořte se do propracovaného příběhu pro jednoho hráče, exkluzivních modů kooperace nebo intenzivních automobilových online soubojů.

  © 2011 id Software LLC, a ZeniMax Media company. Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax a přidružená loga jsou regostrované obchodní známky nebo obchodní známky ZeniMax Media Inc. v USA a jiných zemích. RAGE, id, id Software, id Tech a přidružená loga jsou registrované obchodní známky nebo obchodní známky id Software LLC v USA a jiných zemích. Všechny ostatní obchodní známky nebo obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Rage (PC) DIGITAL!