Railway Empire - Day 1 Edition
PC

1 299
Nákupem získáte 51 kreditů
 • 589 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Tycoon, Vlaky
Hra také dostupná pro:  PS4
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  DAY 1 EDITION OBSAHUJE
  - hru Railway Empire
  - digitální soundtrack
  - plakát
  - tištěný manuál

  Spojené státy v roce 1830 jsou označovány za Nový svět. Průmysl vzkvétá a rozbíhá se závod o to, kdo vybuduje tu největší a nejlepší železniční říši v celé Severní Americe. Vybudujte sofistikovanou železniční síť a celé své impérium spravujte do posledního detailu v tomto novém tycoonu.
  SOFISTIKOVANĚ A ROZSÁHLE
  Ve hře Railway Empire budete vytvářet sofistikovanou a rozsáhlou železniční síť, kupovat přes 40 různých vlaků vymodelovaných s neskutečným důrazem na detail a kupovat či stavět nádraží, údržbářské budovy, továrny a turistické atrakce, aby vaše přepravní síť měla vždy náskok před konkurencí.

  Railway Empire - Day 1 Edition

  SPRÁVNÝ MANAGEMENT
  Také budete muset najímat a řídit pracovní sílu, abyste zákazníkům zajistili spolehlivé služby, a zároveň rozvíjet přes 300 technologií od mechanických vylepšení přes nové druhy samotných vlaků po pracovní infrastrukturu a pokročilá zařízení – to vše v průběhu pěti různých období technických inovací.

  vláčky

  ZÁKEŘNÁ KONKURENCE
  Samotné budování a výzkum vás ale na vrchol nevynese – konkurence nikdy nespí, a pokud s ní budete chtít udržet krok, budete se možná muset uchýlit k zákeřným praktikám, které spočívají v napadání a sabotování vašich soupeřů prostřednictvím nájezdů a průmyslové špionáže.

  tycoon
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Railway Empire si užijete zejména pokud jste milovníkem vláčků a vším s nimi společného, ani obyčejný hráč Tycoonů však nepřijde zkrátka. Jednoduchá ale chytlavá hratelnost spolu s realistickými prvky vytváří úrodnou půdu pro desítky hodin zábavy plné dýmu z lokomotiv a prachu z železničních pražců.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Railway Empire - Day 1 Edition!