Rayman Legends (PC DIGITAL)
DIGITAL

364
Nákupem získáte 14 kreditů
 • 364 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: UplayUplayLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Arkáda
Hra také dostupná pro:  XONE
 • V tomto pokračování Rayman série se navrací Michel Ancel, oslavovaný a oceňovaný tvůrce her jako Rayman, Beyond Good & Evil a Raving Rabbids, v touze znovu popustit uzdy své jedinečné inovativní tvořivosti.

  Když  Rayman, Globox a Týňáci společně objeví záhadně vyhlížející stan ukrývající neznámé, avšak naprosto úchvatné malby, jsou znenadání přemístěni do jednoho z doposud neviděných mýtických světů. Přidej se k nim na cestu plnou skákání, běhání a soubojů a pomož jim probojovat si cestu domů skrz jednotlivé světy. Staň se hrdinou dne a odhal tajemství všech legendárních maleb!

  Hlavní vlastnosti: 

  Kooperace až 4 hráčů: Můžeš hrát také se svými přáteli najednou až ve 4 hráčích. Budete se moci kdykoli připojit nebo odpojit bez jakéhokoli přerušení hry. 3D souboje: Bojuj s draky a jinými epickými příšerami v nové dimenzi! Čekej útoky ze všech možných úhlů - budeš se muset pořádně ohánět, abys je byl schopen porazit. Rockin Rayman: Skákej v rytmu bubnu, boxuj v rytmu basového podkresu nebo jezdi po laně při znění kytarových tónů. Klíčem k překonání hudebních map jsou načasování a rytmus. Zjisti, zda máš na to stát se právoplatným hrdinou plošinovek! Nový online režim výzev: Spoj se se svými přáteli v rozmanité škále nejrůznějších výzev a probojuj se 5 úrovněmi, které otestují mnohem více než jen tvé dovednosti a rychlost! Každý den i měsíc se můžeš těšit na nové výzvy. Nezapomeň omrknout stránku s výsledky, abys zjistil, jak si stojíš.

  © 2013 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Rayman, postavička Rayman, Ubisoft, a logo společnosti Ubisoft jsou ochrannými známkami společnosti Ubisoft Entertainment ve Spojených státech amerických a/nebo jiných zemích. K AKTIVACI HRY JE VYŽADOVÁNO VYSOKORYCHLOSTNÍ PŘIPOJENÍ K INTERNETU A UŽIVATELSKÝ ÚČET UPLAY. PO INSTALACI JE PŘIPOJENÍ K INTERNETU VYŽADOVÁNO PRO PŘÍSTUP K ONLINE PRVKŮM, KE HRANÍ ONLINE A K ODEMKNUTÍ EXKLUZIVNÍHO OBSAHU. TAKOVÝTO OBSAH LZE ODEMKNOUT POUZE JEDNOU PŘI SOUČASNÉM ZADÁNÍ UNIKÁTNÍHO KLÍČE. PRO VYTVOŘENÍ ÚČTU UPLAY JE VYŽADOVÁNO DOSAŽENÍ 13 ROKU VĚKU, V OPAČNÉM PŘÍPADĚ JE NUTNÉ PROVÉST REGISTRACI POD DOHLEDEM RODIČŮ.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Rayman Legends (PC DIGITAL)!